Sacensību kalendārs

Rojas novada Sporta skolas sacensību kalendārs 2017./2018.m.g.1.sem.

Sacensību nosaukums

Komandas

Datums, diena

Vieta, laiks

Basketbola sacensības 2004.g.dz.meitenēm “Rojas NSS kauss”

Roja, Alūksne, Saldus, Talsi

09.-10.09.

sestdiena

svētdiena

Roja, 10:00

9:00

LJBL – Nacionālā līga-Rietumi, U-15

Jelgava-Roja

17.09.

svētdiena

Jelgava, 18:30

Rojas burāšanas sezonas noslēguma sacensības

Rojas NSS

23.09.

sestdiena

Roja, 11:00

LJBL – Nacionālā līga-Rietumi, U-13 zēni

Kuldīga-Roja

23.09.

sestdiena

Kuldīga, 12:00

LJBL – Nacionālā līga-Rietumi, U-13 zēni

Liepāja-Roja

23.09.

sestdiena

Kuldīga, 14:00

LJBL – Nacionālā līga-Rietumi, U-13 meitenes

Rīga/Jugla-Roja

23.09.

sestdiena

Jugla, 14:00

Talsu novada atklātā skolēnu Olimpiāde krosā

27.09.

trešdiena

Sabile, 10:00

LJBL – Nacionālā līga, Rietumi, U-15

Roja-Jūrmala

30.09.

sestdiena

Roja, 17:00

LJBL – Nacionālā līga, Rietumi, U-19

Roja-Jūrmala

30.09.

sestdiena

Roja, 18:30

LJBL – Nacionālā līga, U14 meitenes

Rīga/TTP2-Roja

sestdiena

Jugla, 16:00

Saldus novada sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā

30.09.

sestdiena

Saldus manēža

LJBL – Nacionālā līga, U14 meitenes

Roja-Līvāni

01.10.

svētdiena

Roja, 11:00

LJBL – Nacionālā līga, Rietumi, U-15

Roja-Rīga/Pārdaugava

07.10.

sestdiena

Roja, 11:00

LJBL – Nacionālā līga, Rietumi, U-19

Roja-Rīga/Pārdaugava

07.10.

sestdiena

Roja, 12:30

LJBL – Nacionālā līga-Rietumi, U-13 meitenes

Roja-Saldus

07.10.

sestdiena

Ventspils, 13:00

LJBL – Nacionālā līga-Rietumi, U-13 meitenes

Roja-Liepāja

07.10.

sestdiena

Ventspils, 16:00

LJBL – Nacionālā līga-Rietumi, U-13 zēni

Saldus-Roja

07.10.

sestdiena

Saldus, 11:00

LJBL – Nacionālā līga-Rietumi, U-13 zēni

Jaunpils-Roja

07.10.

sestdiena

Saldus, 13:00

LJBL – Nacionālā līga-Rietumi, U-13 meitenes

Ventspils-Roja

08.10.

svētdiena

Ventspils, 11:00

LJBL – Nacionālā līga, Rietumi, U-15

Roja-Liepāja2

08.10.

svētdiena

Roja, 17:00

LJBL – Nacionālā līga, Rietumi, U-19

Roja-Liepāja2

08.10.

svētdiena

Roja, 18:30

LJBL – Nacionālā līga-Rietumi, U-13 meitenes

Roja-Rīga 3.BJSS

14.10.

sestdiena

Roja, 16:00

Latvijas čempionāts vieglatlētikas krosā

15.10.

svētdiena

Carnikava, 12:00

LJBL – Nacionālā līga, Rietumi, U-15

Rīga/Pārdaugava2-Roja

15.10.

svētdiena

Rīga, 13:00

LJBL – Nacionālā līga-Rietumi, U-13 meitenes

Jūrmala-Roja

21.10.

sestdiena

Jūrmala, 11:00

LJBL – Nacionālā līga-Rietumi, U-13 zēni

Roja-Ventspils

21.10.

sestdiena

Roja,11:00

LJBL – Nacionālā līga-Rietumi, U-13 zēni

Talsi-Ventspils

21.10.

sestdiena

Roja, 12:00

LJBL – Nacionālā līga-Rietumi, U-13 zēni

Roja-Tukums

22.10.

svētdiena

Talsi, 11:00

LJBL – Nacionālā līga-Rietumi, U-13 zēni

Roja-Kandava

22.10.

svētdiena

Talsi, 13:00

LJBL- „Mini kauss” U-11 zēni

26.10

ceturtdiena

Saldus

LJBL – Nacionālā līga-Rietumi, U-13 meitenes

Roja-Kandava

28.10.

sestdiena

Roja, 11:00

LJBL – Nacionālā līga-Rietumi, U-13 meitenes

Ventspils-Tukums

28.10.

sestdiena

Roja,12:00

LJBL – Nacionālā līga-Rietumi, U-13 meitenes

Ventspils-Kandava

28.10.

sestdiena

Roja, 13:00

LJBL – Nacionālā līga-Rietumi, U-13 zēni

Roja-Jelgava

28.10.

sestdiena

Talsi, 12:00

LJBL – Nacionālā līga, U14 meitenes

Alūksne-Roja

29.10.

svētdiena

Alūksne, 15:00

Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā

03.11.

piektdiena

Talsu sporta halle, 13:00

LJBL – Nacionālā līga, Rietumi, U-15

Roja-Rīga/Rīdzene2

04.11.

sestdiena

Roja, 11:00

LJBL – Nacionālā līga, Rietumi, U-19

Roja-Rīga/Rīdzene2

04.11.

sestdiena

Roja, 12:30

LJBL – Nacionālā līga, U14 meitenes

Roja-Cēsis

04.11.

sestdiena

Roja, 14:00

LJBL – Nacionālā līga, U14 meitenes

Ventspils”Spars”-Roja

05.11.

svētdiena

Ventspils, 11:00

LJBL – Nacionālā līga, Rietumi, U-15

Roja-Iecava/Dartija

05.11.

svētdiena

Roja, 15:00

LJBL – Nacionālā līga, Rietumi, U-15

Roja-Bauska

11.11.

sestdiena

Roja, 14:00

LJBL – Nacionālā līga, Rietumi, U-19

Roja-Bauska

11.11.

sestdiena

Roja, 15:30

LJBL – Nacionālā līga, Rietumi, U-15

Roja-O.Kalpaka skola

12.11.

svētdiena

Roja,15:30

Talsu novada atklātā skolēnu Olimpiāde basketbolā

Talsi, Dundaga, Mērsrags, Roja

16.11.

trešdiena

Talsi, 10:00

LJBL – Nacionālā līga, U14 meitenes

Roja-Jelgava

19.11.

svētdiena

Roja, 11:00

LJBL – Nacionālā līga, Rietumi, U-15

Roja-Saldus

19.11.

svētdiena

Roja, 11:00

Rojas novada Sporta skolas Ģimeņu sporta diena

Audzēkņi, vecāki

02.12.

sestdiena

Roja, 11:00

LJBL – Nacionālā līga, U14 meitenes

Roja-Saldus

10.12.

svētdiena

Roja, 11:00

LJBL – Nacionālā līga, Rietumi, U-15

Kuldīga-Roja

10.12.

svētdiena

Kuldīga, 15:30

LJBL – Nacionālā līga, U14 meitenes

Rīgas 3.BJSS 2-Roja

16.12.

sestdiena

Imantas vsk.,15:30

Strītbola sacensības U-13 meit., U-13 zēniem

23.12.

piektdiena

Talsu sporta nams