Rezultāti

 Rojas novada domes struktūrvienību darbinieku sporta dienas kopvērtējums 28.10.2016.

N.P.K.

KOMANDAS

ŠAUTRIŅU MEŠANA

SODA

METIENI

FRĪSBIJA ŠĶĪVĪŠA MEŠANA

JĀŅTĀR-

PIŅŠ (min.,sek)

MEŠANA LIPĪGAJĀ MĒRĶĪ

BOULINGS

PIELĪDĒJS

(sek.)

SPĒLE GANDRĪZ VOLEJBOLS

PunktiKOPĀ

 

VIETA

 

 

P.

V.

P.

V.

P.

V.

P.

V.

P.

V.

P.

V.

P.

V.

P.

V.

 

 

1.

Rojas MMS un Sporta skola

1490

3.

18

2.

10

5.

59,5

2.

97

5.

69

3.

35,9

3.

2

4.

27

4.

2.

“Strīpainā dome”

1689

2.

15

3.

12

3.

1:25

5.

200

1.

57

4.

37,7

4.

6

2.

24

2.

 

3.

PII “Zelta zivtiņa”

1879

1.

21

1.

11

4.

51,7

1.

156

2.

101

1.

30,1

1.

8

1.

12

1.

 

4.

“Kulturālie”

1368

4.

14

4.

13

1.

1:20

4.

117

4.

53

5.

42,6

5.

4

3.

30

5.

 

5.

Rojas vidusskola

1295

5.

11

5.

13

1.

1:09

3.

141

3.

74

2.

31,2

2.

0

5.

26

3.

 


ROJAS NOVADA SPININGOŠANAS SACENSĪBU REZULTĀTI

2016.GADA 1.OKTOBRĪ, BŪŠNIEKA EZERS

N.p.k.

Vārds, uzvārds

Loma svars (g)

Zivju skaits

Vieta

1.

Oskars Pauls

-

-

3.

Aleksandrs Bahtins

4580

3

2.

Andris Lācis

-

-

-

Ilgonis Zariņš

-

-

3.

Modris Šteinblūms

-

-

-

Juris Lēvalds

-

-

4.

Valdis Kvālbergs

-

-

4.

Ģirts Freimuts

2610

1

5.

Reinis Tamanis

-

-

6.-7.

Arnis Enzels

1660

1

6.

Marats Šeins

-

-

5.

Aleksandrs Antoņenko

2420

1

7.

Andris Raspopovs

-

-

-

Gundars Briedis

-

-

8.

Andris Galdiņš

4310

3

1.

Vaclavs Smaižis

2210

3

9.

Andris Krūzmanis

1210

1

8.

Kaspars Priede

-

-

10.

Oskars Vaivods

3440

2

2.

Juris Jērmanis

2370

1

11.

Zigurds Krugaļaužs

-

-

6.-7.

Gaitis Grīnītis

1610

1

Sacensību galvenais tiesnesis V.Kvālbergs


 Atklātā pludmales volejbola turnīra „ROJAS VASARA – 2016” rezultāti

N.p.k.

Vārds, uzvārds

1.p.

2.p.

3.p.

4.p.

5.p.

Punkti

kopā 4 posmos

Vieta

Pilsēta, novads,

pagasts

1.

Edgars Engelbergs

5

5

6

-

-

16

7.vieta

Melnsils

2.

Juris Vēmanis

5

5

6

-

-

16

7.vieta

Melnsils

3.

Gatis Simanovičs

1

1

1

2

2

5

1.vieta

Roja

4.

Ģirts Zanders

1

3

4

-

-

8

4.vieta

Roja

5.

Kalvis Liepa

3

-

-

-

4

7

Talsi

6.

Edgars Vicinskis

3

-

-

-

-

3

Talsi

7.

Klāvs Muižnieks

2

-

-

-

4

6

Talsi

8.

Didzis Roze

2

-

-

-

-

2

Talsi

9.

Mikus Zālītis

6

4

5

4

3

16

3.vieta

Roja

10.

Arnis Enzels

6

4

5

4

3

16

3.vieta

Roja

11.

Kristers Soja

7

-

-

-

-

7

Kolka

12.

Jānis Zvirbulis

7

-

-

-

-

7

Kolka

13.

Jurģis Kalniņš

8

-

-

-

-

8

Roja

14.

Mario Roze

8

-

-

-

-

8

Roja

15.

Rihards Ronis

4

6

-

-

-

10

Vandzene

16.

Uldis Jansons

4

6

-

-

-

10

Vandzene

17.

Juris Popmanis

-

2

3

3

-

8

5.vieta

Talsi

18.

Māris Dinsbergs

-

2

3

-

-

5

Talsi

19.

Māris Popmanis

-

1

1

2

2

6

2.vieta

Roja

20.

Krists Lisments-Kviesis

-

3

4

3

-

10

6.vieta

Roja

21.

Sandijs Eglītis

-

-

2

-

-

2

Talsi

22.

Ojārs Suvorovs

-

-

2

-

-

2

Talsi

23.

Ilze Trukšāne

-

-

-

6

-

6

Roja

24.

Evita Vaviļina

-

-

-

6

-

6

Roja

25.

Henrijs Bernāns

-

-

-

1

1

2

Talsi

26.

Askolds Roberts Jāvalds

-

-

-

1

-

1

Talsi

27.

Aļģis Tomsons

-

-

-

-

1

1

Talsi

Turnīra uzvarētājs ir dalībnieks, kuram kopvērtējumā 4 posmos no 5 posmiem būs vismazāk iegūto punktu.


Rudes sporta dienas rezultāti 20.08.2016.

5 kg lodes grūšana vīriešiem (17 dalībnieki) :

  • 1.v. Romāns Žoluds – 15,18 m
  • 2.v. Roberts Kreicbergs – 14,66 m
  • 3.v. Aivis Lēmanis – 13,75

3 kg lodes grūšana sievietēm (15 dalībnieces):

  • 1.v. Egija Akmeņlauka – 10,81 m
  • 2.v. Lienīte Krūmiņa – 8,50 m
  • 3.v. Elita Taukule – 8,37 m

16 kg svaru bumbas celšana vīriešiem(10 dalībnieki):

  • 1.v. Oskars Muskeits – 78 reizes
  • 2.v. Romāns Žoluds – 70 reizes
  • 3.v. Roberts Kreicbergs – 64 reizes

16 kg svaru bumbas celšana jauniešiem (2 dalībnieki)

  • 1.v. Aivis Lēmanis – 51 reize
  •  2.v.Salvis Beļaks – 34 reizes

Petanks vīriešiem (15 dalībnieki):

  • 1.v. Markuss Andriekus – 106 cm
  • 2.v. Artūrs Čerkašins – 200 cm
  • 3.v. Māris Valters – 285 cm

Petanks sievietēm (27 dalībnieces):

  • 1.v. Liene Kokina – 243 cm
  • 2.v. Ilva Šneidere – 254 cm
  • 3.v. Sarmīte Tālberga – 272 cm

Šautriņu mešana vīriešiem (22 dalībnieki):

  • 1.v. Inguss Šneiders – 252 punkti
  • 2.v. Mārcis Valters – 249 punkti
  • 3.v. Artūrs Čerkāšins – 244 punkti

Šautriņu mešana sievietēm (27 dalībnieces):

  • 1.v. Mārīte Ruka – 351 punkts
  • 2.v. Signe Budilko -287 punkti
  • 3.v. Māra Folkmane – 265 punkti

Basketbola soda metieni vīriešiem 10x (17 dalībnieki)

  • 1.v. Rolands Puriņš – 8x
  • 2.v. Artūrs Čerkāšins – 8x
  • 3.v. Toms Kilmits – 7x

Basketbola soda metieni sievietēm 10x (14 dalībnieces)

  • 1.v. Sintija Grīnīte – 6x
  • 2.v. Lienīte Krūmiņa – 5x
  • 3v. .Vita Bisle – 4x

Basketbola soda metieni zēniem 10x (7 dalībnieki)

  • 1.v. Matīss Muskeits – 7x
  • 2.v. Ģirts Kirilovs – 6x
  • 3.v. Kristers Doniņš – 5x

Basketbola soda metieni meitenēm 10x (9 dalībnieces)

  • 1.v. Kerija Elena Kronberga – 8x
  • 2.v. Samanta Marta Pētersone – 7x
  • 3.v. Zelda Cielava un Paula Fjodorova – 6x

Skrējiens „Kurš ātrāk!” PII bērniem -  1 aplis (9 dalībnieki)

  • 1.v. Tince Darvniece, Fēlikss Suhameņuks
  • 2.v. Egija Čerkašina, Kristers Insbergs
  • 3.v. Elīza Vēdzele, Fricis Dravnieks

Skrējiens „Kurš ātrāk!” 7.-11.g.zēniem -  3 apļi (5 dalībnieki)

  • 1.v. Matīss Muskeits
  • 2.v. Ģirts Kirilovs
  • Kristers Doniņš

Skrējiens „Kurš ātrāk!” 7.-11.g.meitenēm -  2 apļi (5 dalībnieces)

  • 1.v. Kerija Kronberga
  • 2.v. Anna Doniņa
  • 3.v. Paula Fjodorova

Futbols – 2 komandas (laukumā 5 spēlētāji)

  • 1.vieta komandai „Baravikas” – Romāns Žoluds, Rolands Puriņš, Janeks Bite, Salvis Beļaks, Nauris Kviesis, Reinis Rozenfelds
  • 2.vieta komandai „Rude” – Klāvs Lēmanis, Uģis Birkāns, Edgars Dravnieks, Artūrs Krūze, Gvido Aļeksejevs, Gatis Celovs

Volejbols – 6 komandas (laukumā 3 spēlētāji)

  • 1.vieta komandai „Rude” – Klāvs Lēmanis, Uģis Birkāns, Edgars Dravnieks, Sintija Grīnīte
  • 2.vieta komandai „MME” – Matīss Alksnis, Mārcis Valters, Elza Smilškalne
  • 3.vieta komandai ”Šiks” – Toms Kilmits, Aivis Lēmanis, Jānis Dinsbergs, Rolands Puriņš

Strītbols – 5 komandas

  • 1.vieta komandai ”Šiks” – Toms Kilmits, Aivis Lēmanis, Jānis Dinsbergs, Roberts Kreicbergs
  • 2.vieta komandai „Baravika”  – Romāns Žoluds, Rolands Puriņš, Janeks Bite, Salvis Beļaks
  • 3.vieta komandai „Rude” – Sandis Dūda, Artūrs Krūze, Alekss Šteinbergs

 

 

 

Ģimeņu stafetes:

1.grupā:

  • 1.vieta Vēveru ģimenei – Adrijai, Ģirtam, Andai
  • 2.vieta Doniņu ģimenei – Kristeram, Jolantai, Guntaram
  • 3.vieta Kiršteinu ģimenei – Arvim, Signei, Kristam

2.grupā:

  • 1.vieta Vēveru ģimenei – Zeldai, Adrijai, Ģirtam, Andai
  • 2.vieta Doniņu ģimenei – Kristeram, Annai, Guntaram, Jolantai
  • 3.vieta Kiršteinu ģimenei – Arvim, Signei, Kristam, Madaram

3.grupā:

  • 1.vieta Doniņu ģimenei - Kristeram, Annai, Guntaram
  • 2.vieta Vēveru ģimenei – Adrijai, Zeldai, Ģirtam
  • 3.vieta Kokinu ģimenei – Grētai, Madarai, Lienei


Kaltenes sporta dienas rezultāti 06.08.2016.

5 kg lodes grūšana vīriešiem (18 dalībnieki) :

  • 1.v. Roberts Kreicbergs – 13,17 m
  • 2.v. Mārtiņš Šteinfelds un Toms Vandzbergs – 12,00 m
  • 3.v. Rihards Jansons – 11,79 m

3 kg lodes grūšana sievietēm (13 dalībnieces):

  • 1.v. Baiba Goldmane – 10,46 m
  • 2.v. Egija Akmeņlauka – 10,03 m
  • 3.v. Liene Lismente-Kviese – 8,78 m

16 kg svaru bumbas celšana vīriešiem(8 dalībnieki):

  • 1.v. Igors Beļaks – 200 reizes
  • 2.v. Agris Kolosko – 195 reizes
  • 3.v. Edgars Rožkalns – 140 reizes

16 kg svaru bumbas celšana sievietēm (1 dalībniece):

  • 1.v. Baiba Goldmane – 51 reize

Petanks vīriešiem (16 dalībnieki):

  • 1.v. Roberts Kreicbergs – 212 cm
  • 2.v. Toms Mednis – 242 cm
  • 3.v. Jānis Goldmanis – 391 cm

Petanks sievietēm (22 dalībnieces):

  • 1.v. Līga Antāne – 357 cm
  • 2.v. Evija Beļaka – 427 cm
  • 3.v. Agrita Krūze – 485 cm

Šautriņu mešana vīriešiem (31 dalībnieks):

  • 1.v. Jānis Kolosko – 386 punkti
  • 2.v. Aldis Tindenovskis – 381 punkts
  • 3.v. Jānis Osis – 319 punkti

Šautriņu mešana sievietēm (28 dalībnieces):

  • 1.v. Samanta marta Pētersone – 359 punkti
  • 2.v. Ilze Rūsa -321 punkts
  • 3.v. Evita Dubure – 308 punkti

Futbols – 5 komandas (laukumā 5 spēlētāji)

  • 1.vieta komandai „Rude” - Klāvs Lēmanis, Uģis Birkāns, Edgars Dravnieks, Gvido Aļeksējevs, Artūrs Krūze
  • 2.vieta komandai „Autopilots” - Oskars Ašeradens, Aigars Zvirbulis, Agris Kolosko, Valts Kārkliņš, Jānis Osis, Toms Vandzbergs
  • 3.vieta komandai „Torpēdas” – Salvis Beļaks, Jānis Kolosko, Janeks Bite, Salvis Gološinskis, Mikus Zālītis

Volejbols – 6 komandas (laukumā 3 spēlētāji):

  • 1.vieta komandai „Melnsils” – Juris Vēmanis, Edgars Engelbergs, Markuss Andriekus
  • 2.vieta komandai „KAM” – Mikus Zālītis, Arvis Enzels, Krists Lisments-Kviesis
  • 3.vieta komandai „Es nezinu” – Oskars Ašeradens, Aigars Zvirbulis, Salvis Gološinskis

Ģimeņu stafetes:

1.grupā:

  • 1.vieta Kolosko ģimenei - Tomam, Ievai, Patrīcijai
  • 2.vieta Beļaku ģimenei – Igoram, Tomasam, Martinam
  • 3.vieta Feldmaņu ģimenei – Albertam, Rihardam, Egijai

3.grupā:

  • 1.vieta Antānu ģimenei – Līgai, Sandijai, Sindijai
  • 2.vieta Zabiņako ģimenei – Annai, Marikai, Endijai
  • 3.vieta Zālīšu ģimenei – Evai, Paulai, Nikam


Atklātā pludmales volejbola turnīra „ROJAS VASARA – 2016” rezultāti

N.p.k.

Vārds, uzvārds

1.p.

2.p.

3.p.

4.p.

5.p.

Punkti

kopā 4 posmos

Vieta

Pilsēta, novads,

pagasts

1.

Edgars Engelbergs

5

5

6

Melnsils

2.

Juris Vēmanis

5

5

6

Melnsils

3.

Gatis Simanovičs

1

1

1

Roja

4.

Ģirts Zanders

1

3

4

Roja

5.

Kalvis Liepa

3

-

-

Talsi

6.

Edgars Vicinskis

3

-

-

Talsi

7.

Klāvs Muižnieks

2

-

-

Talsi

8.

Didzis Roze

2

-

-

Talsi

9.

Mikus Zālītis

6

4

5

Roja

10.

Arnis Enzels

6

4

5

Roja

11.

Kristers Soja

7

-

-

Kolka

12.

Jānis Zvirbulis

7

-

-

Kolka

13.

Jurģis Kalniņš

8

-

-

Roja

14.

Mario Roze

8

-

-

Roja

15.

Rihards Ronis

4

6

Vandzene

16.

Uldis Jansons

4

6

Vandzene

17.

Juris Popmanis

-

2

3

Talsi

18.

Māris Dinsbergs

-

2

3

Talsi

19.

Māris Popmanis

-

1

1

Roja

20.

Krists Lisments-Kviesis

-

3

4

Roja

21.

Sandijs Eglītis

-

-

2

Talsi

22.

Ojārs Suvorovs

-

-

2

Talsi

Turnīra uzvarētājs ir dalībnieks, kuram kopvērtējumā 4 posmos no 5 posmiem būs vismazāk iegūto punktu.


ROJAS NOVADA SPININGOŠANAS SACENSĪBU REZULTĀTI

2016.GADA 21.MAIJĀ, BŪŠNIEKA EZERS

N.p.k.

Vārds, uzvārds

Loma svars (g)

Zivju skaits

Vieta

1.

Oskars Pauls

1540

1

3.

Aleksandrs Bahtins

2340

2

2.

Kaspars Grīnbergs

8450

3

1.

Roberts Grīnbergs

4340

1

3.

Modris Šteinblūms

Juris Lēvalds

4.

Valdis Kvālbergs

2970

3

2.

Ģirts Freimuts

4430

2

5.

Reinis Tamanis

Arnis Enzels

6.

Marats Šeins

Aldis Bišovs

7.

Andris Raspopovs

Gundars Briedis

8.

Valdis Reinholds

Artūrs Reinholds

9.

Ainārs Galviņš

Zigurds Krugaļaužs

10.

Oskars Vaivods

5.

Juris Jeromanis

180

1

11.

Andris Galdiņš

4.

Ainārs Osis

460

2

Sacensību galvenais tiesnesis V.Kvālbergs