Lielie lomi

altPavasarīgajā 6.maija rītā Rojas spiningošanas meistari pulcējās pie Būšnieka ezera, lai kārtējo reizi sacenstos veiklībā izvilināt no dzelmes līdakas. Šoreiz piedalījās 22 entuziasti, un gandrīz pusei no viņiem izdevās izvilkt lomu!

Olimpiskajā sešiniekā izdevās iekļūt šiem kungiem – 6.vieta R.Tamanim un A.Enzelam, 5.vieta A.Raspopovam un G.Briedim, 4.vieta Z.Krugaļaužam un G.Grīnītim.

Ar loma svaru 3 kg un 320 g  3.vietu izcīnīja O.Vaivods un J.Jerumanis, bet 2.vietā D.Kolāts un A.Osis ar loma svaru 4 kg un 850 g. Ceļojošo kausu un zelta medaļas saņēma šo sacensību organizētājs V.Kvālbergs ar Ģ.Freimutu. Viņiem izdevās izvilināt no ezera dzelmes 11 kg un 340 g lielu lomu! Šie abi spiningošanas meistari jau trešo reizi ir uzvarētāju godā. Ģirtam Freimutam “trāpījās” lielākā līdaka – 7 kg un 730 g. Apsveicam veiksminieku!

Vēl piebildīšu, ka dienas kopējais līdaku svars bija 24 kg un 520 g (14 līdakas). Paldies Valdim Kvālbergam par šo sacensību organizēšanu jau daudzu gadu garumā. Ceru uz sadarbību arī turpmāk.

Sporta organizatore T.Kirilova