Starti Latvijas Jaunatnes Olimpiādē

9. jūlijā Cēsīs noslēdzās Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 2017, kurā piedalījās 2803 sportisti no 82 pašvaldībām.alt

Medaļu kopvērtējumā uzvaru ar 190 godalgām (77 zelta, 46 sudraba un 67 bronzas) izcīnīja Rīgas pilsētas jaunie sportisti. Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir valsts mēroga sporta sacensības, kurās piedalās novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas. Sacensību mērķis ir noteikt labākos Latvijas jaunos sportistus. Vienlaikus sportisti sacentās par tiesībām pārstāvēt Latviju Eiropas Jaunatnes vasaras Olimpiādē, kura no 23.-29. jūlijam notiks Ungārijas pilsētā Ģērā.

No Rojas novada LJO startēja vieglatlēte L.Veģe un burātāji A.E. Reinholde, H.E. Zandere, R. Bramanis, L.M. Carniglia, P. Upners, E.Olekts, V. Sigai.

Laura Veģe startēja 400 m distancē. Viņas rezultāts 1:06,31. Laura uzlaboja Latvijas čempionātā (1. jūlijā) sasniegto rezultātu 400 m skrējienā.
4. vietu "Laser 4,7" klasē izcīnīja A.E. Reinholde, 5.vietu V. Sigai, bet "Optimist" klasē H.E. Zandere ierindojās 5.vietā. Paldies jauniešiem par cīņassparu un neatlaidību gan treniņos, gan sacensībās! Paldies treneriem Jānim Volajam un Gunāram Reinholdam par ieguldīto darbu!