Startējām Valkā

No 15.-16. jūlijam Valkā un Valgā notika Latvijas pašvaldību sporta veterānu - senioru savienības 54. atklātās sporta spēles, kuras veltītas Latvijas valsts simtgadei. Šo sacensību mērķis ir uzturēt sporta veterānu saiknialt ar iemīļoto sporta veidu, veicināt senioru - veterānu sporta attīstību Latvijā, popularizējot sportu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu. Šogad sacensībās piedalījās arī sportisti no Lietuvas un Igaunijas.

Pirmo reizi šajās sacensībās piedalījās Rojas novads ar vieglatlētikas komandu. Pirmajā sacensību dienā mūsu vieglatlēti izcīnīja 5 medaļas - tāllēkšanā 1. vietu ieguva Liene Lismente-Kviese, viņai arī 3.vieta 100 m skrējienā, 100 m skrējienā 2. vietā Sigita Ābele, šķēpmešanā 2. vietā Viktors Poremskis un 3. vietā Tatjana Kirilova. Otrajā sacensību dienā tika izcīnītas 3 medaļas - 200 m skrējienā 2. vieta Imantam Ločmelam, lodes grūšanā 2. vieta Jolantai Doniņai, 400 m skrējienā 2. vieta Raimondam Krūmiņam. Piebildīšu, ka šķēpa mešanas un diska mešanas sacensības notika Valgā. Tātad sportojām arī Igaunijā. Liels paldies šiem novada sportistiem par atsaucību, entuziasmu un dalību sacensībās! Ieiesim vēsturē kā pirmie dalībnieki no novada, kuri startēja senioru vieglatlētikas sacensībās. Jutāmies ļoti ērti un lepni jaunajos treniņtērpos, par kuriem saņēmām daudz komplimentu! Liels paldies Rojas novada domei par finansiālo atbalstu, jaunajiem treniņtērpiem, T - krekliem, lai komanda varētu piedalīties sacensībās.

Nākamajā gadā LSVS 55. sporta spēles notiks Jelgavā. Tās būs veltītas Latvijas simtgadei. Plānojam piedalīties vieglatlētikā, novusā, galda tenisā, pavasara krosā, svaru bumbu celšanā. Sportisti ļoti gaida jaunā stadiona renovāciju, lai varētu pilnvērtīgi trenēties un uzlabot sasniegtos rezultātus. Aicinu Rojas vieglatlētikas komandai pievienoties jaunus dalībniekus. Šajās sacensībās drīkst startēt sievietes, kuras sasniegušas 30 gadu vecumu, bet vīrieši - 35 gadu vecumu.

Sporta organizatore Tatjana Kirilova