Satikšanās prieks

29. jūlijā, pašā vasaras viducī, Rojā notika Rojas invalīdu biedrības sporta diena kopā ar draugiem no Talsiem, Dundagas un Saldus. Bija ieradušies ap 70 sportot gribētāju. Sacensību atklāšanā uzrunu teica Rojas novada domes priekšsēdētāja Eva Kārkliņa. Klātesošos sveica arī Rojas invalīdu biedrības vadītāja Erna Grīnvalde.alt

Pēc sacensību atklāšanas visi dalībnieki veica rīta vingrošanu mūzikas pavadībā, lai būtu lunkanāki muskuļi un vingrākas locītavu saites. Tā kā no Saldus un Rojas bija daudz dalībnieku, tad no šo biedrību dalībniekiem tika izveidotas 2 komandas. Tātad sacentās 6 komandas deviņās aktivitātēs: zābaka mešanā, frīsbijgolfā, vingrošanas apļu mešanā, soda metienos, šautriņu mešanā, boulingā, golfa bumbiņu uzmešanā, kriketā un kombinētajā stafetē, kur katrs dalībnieks veica vienu uzdevumu. Uzvarētāji tika noteikti gan sacensību kopvērtējumā, gan individuāli 4 sporta aktivitātēs - zābaka mešanā, soda metienos, šautriņu mešanā un vingrošanas apļu mešanā. 
Individuāli zābaka mešanā 1. vieta Vinetai Ģēģerei, 2. vieta Edgaram Lībekam un 3. vieta Zanei Amatai. Soda metienos 1. vieta Jurim Haberkornam, dalītā 2.-3. vieta Emīlam Šķēlem un Sairai Zviedrei. Šautriņu mešanā 1. vieta Uldim Znotiņam, 2. vieta Dailai Šilkei, bet 3. vieta Ivetai Bumbierei. Vingrošanas apļu mešanā 1. vieta Jurim Haberkornam, bet dalītā 2.-3. vieta Ērikam Jugbārdim un Zigmundam Bankovskim.
Kopvērtējuma rezultāti - 6. vieta Dundagas komandai, 5. vieta Saldus 1. komandai, 4. vieta Saldus 2. komandai, 3. vieta Roja 1. komandai, 2. vieta Roja 2. komandai, bet 1. vietu jau otro gadu pēc kārtas izcīnīja draudzīgā Talsu komanda. Apsveicam!
Paldies tiesnešiem par godprātīgi veikto darbu - Gunai, Lukasam, Andželai, Keitai, Laurai, Robertam, Amandai un Liānai, bet Armandam - par mūzikas atskaņošanu! Uz tikšanos nākošgad vasaras viducī!

Sporta organizatore T. Kirilova