“Mazputniņa” dziedātprieks !

Laikā, kad tik tikko rudens aizsteidzas, lai tā vietā mūs iepriecinātu balta ziema, Talsu pirmsskolas izglītības iestādē “Pīlādzītis” jau trešo reizi norisinājās Talsu, Rojas, Mērsraga un Dundagas novada mazo dziedatāju konkurss “Mazputniņš 2017 ”.alt

No 16 “Mazputniņiem’’ tajā piedalījās arī  Marta Jansone no Rojupes PII “Saulespuķe” (skolotāja Sanita Maure) ar latviešu tautasdziesmu “Jūgsim cūciņu silītē” un Amēlija Mičurova no Rojas PII “Zelta zivtiņa” (skolotāja Baiba Muskare) ar latviešu tautasdziesmu  “ Kur, vilciņi, čunčināji ? ” .

Ar satraukumu sirsniņā un reizē arī ar drosmi, pārliecību un prieku, katrs mazais dziedātājs ne tikai nodziedāja vienu dziesmu bez mikrofona, bet arī papildināja savu priekšnesumu ar skaņu rīku spēli, kustībām un pat deju soļiem. Kad pasākuma muzikālā daļa bija izskanējusi, turpinajumā bērni varēja baudīt, nu jau par tradīciju kļuvušo, gardo saldējuma kokteili un svētku torti, un no laimes akas izzvejot sarūpēto pārsteiguma dāvaniņu.

Mājupceļā abas meitenes atklāja, ka no dienā piedzīvotā vislabāk ir  patikušas dāvaniņas un, protams, arī pašu sniegtais priekšnesums. Bet domāju, ka mums, vecākiem un skolotājām, vislielākā dāvana ir bērnu vēlme un prieks muzicēt.

Paldies Martas un Amēlijas vecākiem par sadarbību un atbalstu, Rojas novada domei par transporta nodrošinājumu, Talsu PII “Pīladzītis” kolektīvam un mūzikas skolotājai Baibai Bricei, kā arī pārējiem – klātesošajiem un mājās palikušajiem maziem un lieliem līdzjutējiem !

Lai skanīgs un gaišs svētku gaidīšanas laiks mums visiem!

Rojupes PII “Saulespuķe”

mūzikas skolotāja Sanita Maure