Kas dārgāks par zeltu

Aicinām ikvienu svētdien, 17. decembrī plkst. 16:00 Rojas kultūras centrā, uz labdarības pasākumu “Kas dārgāks par zeltu ”.alt


Pasākumu vadīs mūsu draugs Valters Krauze, īpašais viesis - dziedātājs Normunds Rutulis. Par sirsnīgiem priekšnesumiem gādās arī mūsu novada talanti un kolektīvi.
Šie būs ļoti personiski stāsti par audžuģimenēm, kurās arī vairāki mūsu novada bez vecāku gādības palikušie bērni ir atraduši ģimeni un mājas, kļuvuši par savējiem. Stāsti par to, ko varam darīt, kā varam palīdzēt, lai bērniem vairs nevajadzētu uzaugt institūcijās, bet katram būtu vietiņa mīlošā ģimenē un vismaz viens pieaugušais, kurš gatavs pasniegt savu silto plaukstu un likt justies pieņemtam, mīlētam, savējam.
Varbūt sadzirdēsiet iedrošinājuma vārdus tam, lai paši kļūtu par audžuģimeni.
Ieeja par ziedojumiem. 
Būsim atsaucīgi - kad vēl, ja ne Ziemassvētku laikā!