Sporta skolas ziņas

Ģimeņu sporta diena

Ģimeņu sporta diena

Ar plašu sporta aktivitāšu klāstu 2. decembrī Rojas novada Sporta skolas darbinieki organizēja ģimeņu sporta dienu. Tradicionāli tiek spēlēta kāda sporta spēle, un šogad tas bija futbols. Kā vienmēr, tika mesti basketbola soda metieni un šautriņas, izpildīti sitieni florbola un futbola vārtos.

   

Uzvara turnīrā!

Uzvara turnīrā!

No 9.-10.septembrim Rojā notika basketbola turnīrs 2004.g.dz. un jaunākām meitenēm. Bija plānots, ka piedalīsies 5 komandas, bet diemžēl transporta trūkuma dēļ Līvānu komanda atteica dalību sacensībās, tāpēc viņu vietā spēlēja mūsu ašie zēni-treneres Rudītes Bārdiņas trenētie 2005.g.dz. un jaunāki. Līdzīgas spēles pagājušajā sezonā Rojā varējām vērot NBA junioru līgas turnīrā. Pavisam turnīrā “Rojas NSS kauss 2017”piedalījās 49 jaunie basketbolisti

   

Pieredzes braucienā

Pieredzes braucienā

23.septembrī trīs Rojas novada Sporta skolas burāšanas nodaļas audzēkņi, Rihards Bramanis, Alise Elizabete Reinholde un Ivo Kiršteins, devās uz Melnkalni uz Starptautisko burāšanas nometni jauniešiem Tivat pilsētā. Viņus tālajā ceļā pavadīja sporta skolas direktore T. Kirilova. Šī brauciena mērķis bija gūt jaunu pieredzi burāšanā, sadraudzēties ar citu valstu sportistiem, izbaudīt skaisto dabu un apmeklēt skaistas, vēsturiskas vietas.

   

Par audzēkņu medicīnisko aprūpi

Par audzēkņu medicīnisko aprūpi

Bērni ir mūsu nākotne, tādēļ Rojas novada Sporta skola aicina vecākus pievērst uzmanību bērnu veselības stāvoklim. Būsim atbildīgi par bērnu veselību un savlaicīgi veiksim bērnu profilaktiskās medicīniskās pārbaudes.

   

Burāšanas sezona noslēgusies

Burāšanas sezona noslēgusies

Oktobra pirmajā dienā, pūšot spirgtam DA vējam, tika noslēgta aktīvā burāšana uz ūdens. Sacensībās piedalījās pieci “Optimist” klases un trīs “Laser” klases braucēji.

   

1 lapa no 13