Sporta skolas ziņas

Burāšana jūlijā

Burāšana jūlijā

Jūlija svētku gaisotni Rojā bagātināja divas regates. Kā pirmā - Latvijas atklātais čempionāts kreiserjahtām, kas piepildīja ar jahtām mūsu ostu no 19.-20. jūlijam. Regatē piedalījās 16 ekipāžas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kur Roja bija viens no posmu galamērķiem. Tālāk jahtas devās uz Roņu salu. Rojas burātāji šogad regatē nepiedalījās.

   

Burāšana jūnijā

Burāšana jūnijā

Aizvadīti divi Latvijas kausa posmi - Usmas kauss no 10.-11. jūnijam un Kuivižu kauss no 17.-18. jūnijam. Usmas ezers mūs sagaidīja ar bezvēju, un pirmajā dienā sacensības tika atceltas. Otrajā dienā tika izvesti četri braucieni, kur labākais no Rojas novada sporta skolas “Optimist” klasē kopvērtējumā bija Patriks Upners -13. vieta no 35 dalībniekiem. “Optimist B” grupā ( 2006. g. dz. un jaunāki) Ivo Kiršteinam 10. vieta no 19 dalībniekiem. Vēl piedalījās L.M.Carniglia –20. vieta, R. Bramanis - 24. vieta, H.E. Zandere – 25. vieta, R. Gricmanis – 30. vieta. “Laser R” klasē A. Grosbahai 7. vieta.

   

Rojas basketbolisti startē “Kārums” kausā

Rojas basketbolisti startē “Kārums” kausā

VEF LJBL jau septīto sezonu skolēnu brīvlaikos rīko turnīru seriālu U10 un U11 vecuma grupās meitenēm un puišiem (2006.dzimšanas gads un jaunāki), kurā sporta skolu, vispārizglītojošo skolu, sporta klubu un interešu pulciņu komandas var iegūt pirmo oficiālo spēļu pieredzi.

   

Pirmais izlaidums sporta skolā

Pirmais izlaidums sporta skolā

20.maijā deviņi Rojas novada Sporta skolas basketbola nodaļas audzēkņi saņēma apliecību par profesionālās ievirzes izglītību. Par to, ka varējām nosvinēt pirmo sporta skolas izlaidumu, vislielākā pateicība Rojas novada domes priekšsēdētājai Evai Kārkliņai un izpilddirektoram Jānim Pūcem,

   

Lieldienu basketbola turnīrs Vīnē

Lieldienu basketbola turnīrs Vīnē

Katra diena ir kā jauns piedzīvojums, kas iepriecina un sasilda - tieši tā arī jūtamies pēc brīnišķīgas 8 dienu ekskursijas uz Vīni. Tik jauku notikumu mums piedāvāja Rojas novada sporta skola, tās direktore Tatjana Kirilova,

   

1 lapa no 12