Ziņas

Spiningošanas sacensības

Laiks - 12. maijā plkst.7.00

Vieta - Būšnieku ezers, Ventspils

Dalībnieki - Rojas novada iedzīvotāji

Uz satikšanos pie ezera!

Informāciju var saņemt, zvanot 28634741 (Valdis).

Sacensības florbolā “Raudas kauss”

28. aprīlī, sestdien plkst.10.00 Rojas vidusskolas sporta zālē notiks sacensības florbolā “Raudas kauss”. Aicinām līdzjutējus!

26. aprīlī, ceturtdien, Rojas novada Sporta skolā vecāku diena

Programmā:

  1. 14.25-19.00 tikšanās ar sporta skolas treneriem un direktori, treniņu vērošana;
  2. 14.15-16.15 treniņš VFS basketbola MT-4 grupas zēniem (laukā);
  3. 14.25-15.45 treniņš basketbolā sākuma sagatavošanas grupas zēniem;
  4. 15.45-17.05 treniņš vieglatlētikas MT-2 grupai un draudzības spēle zāles futbolā VECĀKI – AUDZĒKŅI;
  5. 17.00-19.00 treniņš basketbolā MT-5 grupas meitenēm un draudzības spēle basketbolā MAMMAS - MEITAS;
  6. 17.05-18.25 treniņš vieglatlētikā MT-5 grupai.

Direktore Tatjana Kirilova

Aicinām Rojas iedzīvotājus pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām

Aicinām Rojas un Rojai tuvējo apkaimju pieaugušos iedzīvotājus, kuri vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 7. maija līdz 28. maijam, Rojas brīvā laika pavadīšanas centrā (Strauta iela 8-33, Rojas pagasts).

Pirmā – informatīvā smēķēšanas atbalsta grupas nodarbība notiks pirmdien, 7.  maijā no plkst. 18.00 – 19.30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Laumu Tīsu, kā arī uzzināt vairāk par turpmākām nodarbībām. Pārējās 3 atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, pirmdienās, sākot no 14. maija, no plkst. 18.00 – 21.00, turpat, Rojas brīvā laika pavadīšanas centrā.

Uz nodarbībām aicinām ikvienu pilngadīgu, smēķējošu Rojas vai Rojai tuvējo apkaimju iedzīvotāju, kurš vēlas atmest smēķēšanu vai ir saņēmis veselības aprūpes speciālista rekomendācijas pārtraukt smēķēšanu un ir motivēts to darīt.

Aicinām pieteikties gan tos, kuri pirmo reizi domā par smēķēšanas atmešanu, gan arī tos, kuri jau kādreiz mēģinājuši atmest, bet nav izdevies. Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma.

PIETEIKŠANĀS. Aicinām pieteikties, izmantojot interneta vietni www.nesmekesu.lv vai sūtīt pieteikumus uz e-pasta adresi atbalsts.atmesanai@gmail.com, e-pastā norādot sekojošu informāciju – “Vārds, uzvārds, tālr. numurs, – Rojas grupa”. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar organizatoriem, zvanot uz tālruņa numuru - 26180109.

Vairāk informācijas: ESparveselibu.lv, nesmekesu.lv

* Atbalsta grupa notiek Veselības ministrijas projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” ietvaros. Līdz 2019. gada martam visā Latvijā notiks 50 smēķēšanas atmešanas atbalsta grupu nodarbības.

Pilotprojekts smēķēšanas atmešanai norisinās LR Veselības ministrijas ESF projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” (identifikācijas Nr.9.2.4.1/16/I/001) ietvaros. Pilotprojektu realizē personu apvienība “Atkarības speciālistu apvienība”.

Ziņas
Mājas lapa pašreiz atrodas testa stadijā. Par pamanītajām kļūdām, lūdzu, ziņot uz e-pastu majas.lapa@roja.lv