Ziņas

ĢIMENE PĒC UGUNSNELAIMES LŪDZ LĪDZCILVĒKU PALĪDZĪBU…

Atpakaļ

Svētdien, 31. martā ugunsgrēks nopostīja dzīvojamo māju Rojā. Māja vairs nav atjaunojama, tādēļ ģimenei, kura tur dzīvoja, jāmeklē cita dzīvesvieta. Ugunsgrēks atņēma ģimenes māju ar visām dzīves laikā sarūpētajām mantām – sadega mēbeles, apavi, apģērbs, trauki, pārtikas rezerves, elektropreces, dokumenti u.c. Ģimene pēc ugunsnelaimes lūdz palīdzību.

Iespēju robežās pašvaldība palīdzēs krīzes situācijas izraisīto seku mazināšanā, tomēr nepieciešams arī līdzcilvēku atbalsts. Lai ģimene iespējami drīz varētu likvidēt ugunsgrēka izraisīto postījumu un iekārtot jaunu mājvietu, nepieciešami naudas ziedojumi, kurus var ieskaitīt ugunsnelaimē cietušās ģimenes kopējā bankas kontā:

Sintijai Mauriņai LV35HABA0552038820014.

Ģimene būs pateicīga arī par mantiskiem ziedojumiem: sieviešu un vīriešu apģērbs, apavi, gultas veļa, segas, spilveni, trauki, sadzīves priekšmeti, mēbeles, pārtika.

Ziedotājus lūdzam zvanīt ģimenei: Mudītei -  tel. 22468851 vai (gadījumā, ja nevar sazvanīt Mudīti) viņas meitai Danutai – tel.27115668, vai arī sazināties ar Rojas novada sociālā dienesta biroja administratori/sekretāri Ivetu Neimani - tel. 28909271.

Palīdzēsim ugunsgrēkā cietušajiem uzsākt jaunu dzīvi!

Ziņas