Ziņas

“Čikāgas piecīši. Leģendu atgriešanās” pirmizrādē Rojā uz skatuves kopā ar aktieriem un dziedātājiem būs arī “Jāņabērni”

Atpakaļ

2019. gada 29. aprīlī Rīgā “Hotel Roma” notika iestudējuma “Čikāgas piecīši. Leģendu atgriešanās” preses konference, kurā piedalīties bija uzaicināti arī Rojas bērnu ansamblis “Jāņabērni” un Rojas brīvdabas estrādes vadītāja M. Aizgrāve, lai prezentētu jauno estrādi. Rojas jaunā paaudze ( Daniels Dans Gitendorfs, Marta un Rūta Jansones, Katrīna Šnikvalde un Samanta Paula) kopīgi ar iestudējuma aktieriem un ansambļa “Čikāgas piecīši” dalībnieci Loriju Vudu nodziedāja leģendāro “Čikāgas piecīšu” dziesmu “Septiņjūdžu zābakos”.

Šogad aprit 30 gadi kopš ansambļa “Čikāgas piecīši” vēsturiskā koncerta Mežaparka estrādē, kas pulcēja vairāk kā 100 000 skatītāju. Šis fakts bija ierosinājums Jaunā muziķālā  teātra radošajai komandai veidot muzikālu iestudējumu par šo leģendāro ansambli. Iestudējuma režisors Valdis Lūriņš atklāj: “Top izrāde, kurā mēs rādīsim, kādi bija un kādi arī nebija “Čikāgas piecīši”. Tā būs izrāde par to, kādus mēs viņus iztēlojāmies un kādus viņi redzēja mūs tajā laikā, kad 1989. gadā uzstājās Ogrē un leģendārajā Mežaparka koncertā. Protams, noteikti būs arī aktualitātes no šodienas.” “Čikāgas piecīši”, braucot apkārt pa Latviju, allaž koncertos iesaistīja vietējos bērnus, tāpēc arī šajā izrādē katrā pilsētā piedalīsies labākie vietējie bērnu kolektīvi. Rojā “Čikāgas piecīšiem”  piedziedās  “Jāņabērni” ( mūziķa Jāņa Kalniņa vadībā).

Izrādē leģendārā ansambļa dalībniekus atveidos aktieri un dziedātāji: Mārtiņš Brūveris, Mārtiņš Egliens, Inita Sondore, Ginta Krievkalna, Marģers Eglinskis, Rolands Beķeris un Ieva Sutugova. 

Ar muzikālā iestudējuma “Čikāgas piecīši. Leģendu atgriešanās” pirmizrādi jaunuzceltā Rojas brīvdabas estrāde šī gada 5. jūlijā, plkst. 19.00, uzsāks savu pirmo sezonu.

Biļetes pieejams visās “Biļešu paradīzes” kasēs un https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/72730, kā arī, sākot no 7. maija, biļetes varēs iegādāties uz vietas Rojā, kultūras centra 2. stāvā, blakus konferenču zālei. Plašāka informācija, zvanot – 26323572.

Madara Aizgrāve,

Rojas brīvdabas estrādes vadītāja

Ziņas