Ziņas

“Saulespuķes” bērnu labais darbiņš

Atpakaļ

Gaidot Miķeļdienu, cilvēki čakli novāc ražu, ieziemo laukus. Arī meža dzīvnieki savās alās savilkuši dažnedažādas meža veltes, bet ko dara dzīvnieki zoodārzā? Kas par viņiem parūpēsies? “Cilvēki!”, atbild bērni.

Bet zoodārzā ir nepieciešams tik daudz barības, kur viņi tik daudz tās var.

iegūt? Šis bija jautājums, uz kuru man bija jāatrod atbildes - cik daudz, ko un kur... Meklēju atbildi Rīgas Zoo mājās lapā. Te arī radās ideja iedrošināt bērnus un nevis ar balvu, bet vēlmi palīdzēt, atbalstīt.

Tā sākās mūsu lielā rosība, jo nebija neviens bērns, kurš nevēlētos palīdzēt. Diemžēl bērnudārza apkārtnē sīļi bija ātrāki un izmanīgāki - lielāko daļu zīļu jau bija nolasījuši. Bet lai arī viņiem tiek! Kā paši bērni teica - viņiem arī gribas ēst. Tāpēc uzrunāju bērnu vecākus, kuri neatteica mērot lielākus attālumus, lai atrastu visskaistākās zīles. Kopā tika salasīti 45 kg ozolzīļu un nogādāti Rīgā.

Rīgas Zoo mums pateicās un uzslavēja mūsu darbiņu. Esam ieguvuši iespēju apmeklēt Rīgas Zoo ar 50% atlaidi, kuru noteikti pavasarī arī izmantosim! Bet pāri visam ir milzīgs prieks un lepnums, jo viss sākās no mazām lietām. Paldies visiem vecākiem, kuri iesaistījās un atbalstīja šo labo darbiņu!

Rudes PII “Saulespuķe”

skolotāja Kristīna Klauža

Ziņas