Ziņas

Aicinām pieteikties Rojas un Mērsraga Mājas kafejnīcu dienu dalībniekus šī gada garšu piedzīvojumam mūsu piekrastē!

Atpakaļ

Pagājušās vasaras izskaņā pirmo reizi mūsu pusē organizējām pasākumu - Mājas kafejnīcu dienas. Guvām neaizmirstamu pieredzi un emocijas, kas saglabājās vēl ilgi pēc pasākuma.

Tad nu šogad mēģinām atkal!

Mājas kafejnīcu dienas šogad Rojas un Mērsraga piekrastē notiks 3. un 4.septembrī. Kafejnīcu dienu dalībniekus, savu dalību pasākumā aicinām pieteikt jau tagad!

Mājas kafejnīca var būt gan esošs uzņēmējs, gan vietējais iedzīvotājs, kas ikdienā nenodarbojas ar ēdināšanu vai tūrismu, bet šajās dienās ir ar mieru atvērt savas mājas/sētas un pacienāt viesus ar savu īpašo "meistarstiķi". Šajās dienās ikvienam būs iespēja pamēģināt kā ir kļūt par kafejnīcu, uzņemt viesus un strādāt ar cilvēkiem.

Īpaši aicinām piedalīties tos, kas nobijās pagājušo gad, bet ir gatavi sasparoties un piedalīties Mājas kafejnīcu dienās šogad!

Mājas kafejnīcu dienu dalībniekiem tiek nodrošinātas dažāda veida praktiskas apmācības, par prasībām sanitārajā un drošības jomā (PVD), prasības saistībā ar Covid-19 (SPKC), kafejnīcu mārketinga aktivitātēm(PR aģentūra), saskarsme ar apmeklētājiem. Apmācības plānotas attālināti un uzņēmējiem būs bez maksas. Uzņēmēji aicināti ierosināt sev interesējošās un aktuālās tēmas apmācībām.

Sīkāka informācija un pieteikšanās pasākumam, līdz 10.jūnijam: Rojas Tūrisma informācijas centrā, tel.: 28630590, e-pasts: tic.roja@talsi.lv

Mērsraga pagasta Mājas kafejnīcu dienu interesentiem sazināties ar Mērsraga tūrisma informācijas centru.

SaspaROJAmies un gatavojamies piedzīvojumiem un pārsteigumiem bagātam notikumam-Mājas kafejnīcu dienas Rojas un Mērsraga pagastā!

 

Rojas tūrisma informācijas centra vadītāja Kristīne Voldemāre

Ziņas