Ziņas

Aicina Rojas novada rokdarbniekus veidot kopīgu izstādi

Atpakaļ

Tuvojoties gada nogalei Rojas tūrisma informācijas centrs aicina čaklos novada iedzīvotājus kopīgi veidot rokdarbu un smukumlietu tirdziņu.

Šī kopīgi veidotā izstāde nu jau kļuvusi par tradīciju, kad vienuviet iespējams apskatīt dažādus rokdarbus, smukumlietiņas un meistarstiķus, ko veidojuši mūsu novada cilvēki. Izstādes apmeklētāji var ne tikai apskatīt visus smukos darbiņus, bet arī iegādāties kādas lielākas vai mazākas dāvaniņas sev vai saviem tuviniekiem.

Tāpēc, lai arī šogad šī izstāde varētu notikt, aicinu visus čaklos novada iedzīvotājus līdz 10. decembrim uz Rojas Tūrisma informācijas centru atnest savus veidotos darbiņus vai mājražojumus – adījumus, tamborējumus, rotas, Ziemassvētku rotājumus, interjera dekorus, izstrādājumus no koka. Varbūt kāds gatavo pašu gatavotas garšvielas vai kosmētikas līdzekļus, vai jeb ko citu ko pats ir izdomājis un radījis!

Atsaucīgajiem cilvēkiem, kuri vēlētos ar saviem darbiņiem piedalīties izstādē, lūgums sazināties pa telefonu - 28630590 (Kristīne)

Kristīne Voldemāre, Rojas TIC vadītāja 

Ziņas