Ziņas

Apskati jaunas izstādes Rojas bibliotēkā

Atpakaļ

Gaidot Ziemassvētkus un turpinot lasītāju vaļasprieku un kolekciju izstāžu veidošanu, decembrī Rojas bibliotēkā piedāvājam skatīt divas jaunas izstādes.

Foto: D. Dambīte

Tamborētas sedziņas – autore Anna Ivanovska. Šoreiz tā ir klasika, kas priecēs ikvienu rokdarbu fanu, taču mūsdienās tamborēto sedziņu pielietojums mēdz būt  daudz plašāks un interesantāks nekā tas bija vēl pirms dažiem gadu desmitiem. Šādas sedziņas var izmantot ne tikai kā galdautiņus, bet arī veidot no tām glītus interjera vai dāvanu iesaiņojuma rotājumus, atjaunot apģērbu vai pat veidot no tām elegantus vakartērpus. Atliek vien likt lietā fantāziju un, protams, jābūt skaisti tamborētām sedziņām.

Ziemassvētku karstvīna krūzes – Gunitas Artamonovas kolekcija. Skaitā 17, katra no tām atceļojusi kopā ar Gunitu tieši no Ziemassvētku tirdziņiem Vācijā, Holandē vai Beļģijā, kur karstvīns tiek tirgots šādās krūzēs, kuras iespējams arī iegādāties.

Līdz gada beigām būs skatāma arī foto mirkļu izstāde „Mēs Latvijas simtgades gadā” par notikušajiem pasākumiem mūsu bibliotēkā un mūsu dalību izbraukumu semināros, kā arī Edgara Liepiņa dzimšanas dienai veltīta grāmatu un periodisko rakstu izstāde.

Irēna Svitiņa

Ziņas