Ziņas

Basketbols Rojā

Atpakaļ

Svētdien, 22. jūlijā, noslēdzās divu dienu turnīrs "Rojas kauss 2018" basketbolā 2006. g. dz. un jaunākiem zēniem. Šis turnīrs jau otro gadu pulcē piecas 12-gadīgu un jaunāku zēnu komandas ne tikai no Latvijas, bet arī ārpus tās robežām. Divas dienas Rojas Sporta skolas zālē gāja karsti, jo saules iesildītajam gaisam pievienojās arī sacensību spars, spēlētāju enerģija un līdzjutēju emocijas.

Komandu sacensībās pirmie pie gardās medus kūkas tika turnīra jaunākie dalībnieki - Ventspils komanda, kuri ierindojās 5. vietā. Godpilnā 4. vieta mājiniekiem - Rojas komandai. Īpaši uzteicama ir rojenieku izturība, jo, salīdzinot ar pārējām komandām, viņu sastāvā bija vismazāk spēlētāju, kas attiecīgi samazināja iespējas regulāri atjaunot enerģiju spēlētāju laukumā. Sīvā cīņā 3. vietu ieguva mūsu pārrobežu viesi - Minskas komanda, bet 2. vietu - tālākie viesi no Latvijas - Valmieras komanda. Īpašs prieks par Talsu puišiem, kas meistarībā pārspēja visas pārējās komandas un nodrošināja to, ka Rojas kausa uzvarētāja tituls paliek tepat Ziemeļkurzemē. No sirds apsveicam!

Individuāli par labākajiem katrā komandā treneri izraudzījās - Rūdi Doni (Talsi), Evertu Eglīti (Valmiera), Jegoru Komlaču (Minska), Dāvi Ozoliņu (Roja), Martinu Klestrovu (Ventspils).

Šī turnīra ietvaros notika arī 3-punktu metienu konkurss, kuram katra komanda varēja izvirzīt 3 spēlētājus. Ar skaļām gavilēm sveicām rojenieku Agni Daniēlu Andersonu, kurš fināla metienos ieguva visvairāk punktus!

Lai šajās sacensībās gūtā pieredze palīdz mūsu puišiem turpmākajās spēlēs! Nākošās tepat jau pie durvīm – “Talsu kauss 2018”.  Ja arī tev patīk basketbols, nāc un pievienojies!

 Rojas novada Sporta skolas vecāku vārdā,

Kristīne Maslovska

Ziņas