Ziņas

Foto konkurss “Mana zeme skaistā”

Atpakaļ

1. vieta - Keita Nikola Kučinska (2.b klase) A. Ozollapas foto

2. vieta - Alisei Elizabetei Reinholdei (11. klase) A. Ozollapas foto

3. vieta - Beate Šteinberga (2.b klase) A. Ozollapas foto

Latvijas valsts simtgades pasākuma ietvaros jau pagājušajā gadā tika izsludināts projekts “Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss “Mana zeme skaistā””. Projekta mērķis – stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes. No Rojas novada startēja astoņpadsmit 1.-12. klašu autoru darbi. Skolēni bija aicināti uzņemt Latviju raksturojošas fotogrāfijas, izmantojot mobilos telefonus un foto aparātus. Konkursa darbi bija jāiesniedz interneta vietnē, kur bija arī iespēja nobalsot par sev tīkamākajiem darbiem.

Darbi, par kuriem bija vislielākais balsu skaits katrā novadā, tika izgatavoti kā foto gleznas un izstādīti skolā. Pagājušajā nedēļā Rojas vidusskolas direktore Santa Veide atklāja foto izstādi, kurā redzami desmit autoru darbi. Skolas direktore gan atzina, ka balsotāji varēja būt atsaucīgāki. Vislielāko balsu skaitu izpelnījās Keita Nikola Kučinska (2.b klase), 2. vieta Alisei Elizabetei Reinholdei (11. klase), bet 3. vietā Beate Šteinberga (2.b klase). Vēl atzinību ieguva Henrijs Bedre (6.b), Ralfs Gleglu (9.b), Laima Līduma Reinholde (6.b), Linda Melānija Strautiņa (9.a), Ieva Grīnīte (8.a), Dārta Valdemāre un Estere Sīpliņa (pagājušajā gadā 12.klase).

Foto gleznas kā dāvinājums nonāca skolas īpašumā, dalībnieki saņēma kalendāru ar savu foto darbu.

Foto gleznu izgatavošanai ir piesaistīts finansējums no Latvijas uzņēmumiem, savu artavu ieguldījuši arī mūsu novada uzņēmēji.

Antra Ozollapa

Ziņas