Ziņas

Jauno gadu sagaidot

Atpakaļ

Neizbēgami tuvojas 2020. gada beigas. Šķiet, ka šogad daudzi no mums nevar vien sagaidīt, kad beigsies šis savā ziņā nežēlīgais gads, un sāksies jauns, cerams, daudz labāks, vieglāks un veiksmīgāks.

Kā svinēt Jaunā gada atnākšanu? Ko likt galdā, kā rotāt māju, ko vilkt mugurā – šie ir jautājumi, par kuriem neizbēgami domājam, neskatoties uz piedzīvotajām grūtībām un šī gada ierobežojumiem.

Skaisti svinēt svētkus neviens nevar aizliegt, pat ja tos svinam vieni vai tikai savā ģimenes lokā. Saskaņā ar austrumu kalendāru jaunais, 2021. gads, noritēs Baltā Metāla Vērša zīmē. Vērsis ir konservatīvisma, taupības un taisnīguma simbols. Viņš ir strādīgs, mērķtiecīgs un mierīgs dzīvnieks, kuru grūti novirzīt no izvirzītā mērķa, ja vien viņu apzināti neprovocē.

Tā kā vērsis ir cītīgs darbarūķis, viņam neder grezni, spilgti un kliedzoši tērpi. Tātad visam tavā garderobē jābūt pieticīgam, gandrīz lietišķam, bet elegantam un gaumīgam. Vērsim noteikti patiks klasiski tērpi, kā arī apģērbi tautiskā stilā. 2021. gada galvenā krāsa ir balta, bet stihija – metāls, tāpēc gada simbols ir Baltais Metāliskais Vērsis. Laimīgās krāsas būs arī dzeltena, zeltaina un brūna, sākot no pasteļtoņiem un bēšas krāsas, līdz kafijas, kakao, šokolādes krāsām. Vērsim tīkama ir arī debess zilā krāsa.

Vērsis ir dzīvnieks, kam pazīstams smags darbs, kas nav savienojams ar trokšņainām ballītēm, tādēļ viņa vēlmes šogad sakrīt ar valdības lemto – Jauno gadu sagaidīsim katrs savās mājās pie uzklāta svētku galda, bez liekas steigas un pompozitātes un, galvenais, labā noskaņojumā, lai tādi varam justies visa nākamā gada garumā!

Dace Klabere

Ziņas