Ziņas

Latvijas valsts svētkus sagaidot Rojas Mūzikas un mākslas skolā

Atpakaļ

Šis gads nesis pārmaiņas ikviena pasaules iedzīvotāja ikdienā. Tas ieviesis pārmaiņas globālajā pasaulē, Latvijā, ikvienā no mums. Šogad mēs svinam savas valsts proklamēšanas gadadienu mazliet citādāk, nekā ierasts – bez publiskiem pasākumiem, svinībām, taču tas neliedz mums katram vēlreiz pārlapot un pārdomāt, kas gan man pašam ir Latvija, tas neliedz mums katrā ģimenes lokā pie klāta svētku galda pārrunāt Latvijas smago cīņu par neatkarību, iegūto un nosargāto brīvību.

Latvija - tā nav tikai teritorija. Latvijas bagātība slēpjas tās tautā, cilvēkos, ģimenēs. Latvija – tie esam mēs. Mēs katrs esam kā maza šūniņa savā valstī, kas kopā veido vienu veselumu. Šobrīd ikvienam no mums jāizcīna cīņa, ko prasa šī brīža situācija, jābūt garā stipriem, gudriem un vienotiem. Vienotība – tā, kas pirms daudziem gadiem ļāva būt mums neatkarīgiem, šobrīd ir nepieciešama, lai mēs pasargātu sevi un savus līdzcilvēkus no kā veselībai bīstama. Būsim vienoti, ieklausīsimies speciālistu ieteikumos, kopā tos ievērosim un pavisam drīz atkal pār mums uzmirdzēs spoža varavīksne visās krāsās.

Dievs, svētī Latviju! Dievs, svētī latviešu tautu!

Šogad Rojas Mūzikas un mākslas skolas izglītojamo un pedagogu sagatavoto valsts svētku koncertu varēsiet redzēt un dzirdēt mūsu skolas facebook lapā.

Mācību procesu Rojas Mūzikas un mākslas skola līdz 2020. gada 6. decembrim pakārtojusi individuālai apmācībai, izņemot audzēkņus, kas dzīvo vienā mājsaimniecībā vai ir Rojas vidusskolas vienas grupas vai klases izglītojamie. Tātad  līdz 6. decembrim iepriekš skolvadības sistēmā E-klase izsūtītie nodarbību laiki un grafiki mainīti NETIEK, individuālās stundas notiek pēc iepriekš sastādītiem stundu sarakstiem.

Neskaidrību gadījumos sazināties ar pedagogiem vai skolas administrāciju.

 

Direktore Baiba Beraģe

Ziņas