Ziņas

Mazie cinīši gāž lielus kalnus

Atpakaļ

Pavisam priecīga šī gada janvāra pēdējā nedēļas nogale izvērtās jaunākajiem Rojas sporta skolas basketbolistiem. Rojā norisinājās Latvijas jaunatnes basketbola līgas U12 zēnu komandu 4. kārtas 1. posma spēles. 

Divās dienās mūsu mazie basketbolisti izcīnīja 4 uzvaras un kopvērtējumā ierindojās 46. vietā. Ar 20 punktu pārsvaru mūsēji uzvarēja Babīti, bet spēlēs ar Tukumu, Kuldīgu un Dobeli uzvaras tika gūtas spraigā cīņā un intriga saglabājās līdz pat beigu sekundēm, kad tika gūti vai nosargāti izšķirošie punkti.

Būtiski piebilst, ka U12 grupā drīkst spēlēt bērni līdz 12 gadu vecumam, un lielākajā vairumā gadījumu komandās spēlē 11-12 gadus veci bērni. Ņemot vērā nelielo kopējo skolēnu skaitu, Rojas U12 komandā spēlē bērni jau no 7 gadu vecuma, un šajās spēlēs komandas vidējais vecums bija zem 10 gadiem. Piekritīsiet taču, ka šādas uzvaras ir vēl saldākas!

Liels paldies trenerim Valdim Dombrovskim par jauno sportistu sagatavošanu un komandas stratēģisku virzību pretī uzvarām.

Paldies Rojas sporta skolai par šī sacensību posma rīkošanu Rojā, tādējādi dodot iespēju ģimenēm, draugiem un citiem līdzjutējiem vērot spēles klātienē un atbalstīt savējos. Arī bērniem tas palīdz saņemties un būt ātrākiem, veiklākiem un gudrākiem spēles laukumā.

 Vecāku vārdā Kristīne Maslovska

Ziņas