Ziņas

Noslēgušās spiningošanas sacensības

Atpakaļ

Rojas novada spiningošanas sacensības notika 3 posmos. Pirmais posms notika 6. maijā Būšnieka ezerā. Piedalījās 20 spiningotāji 10 laivās. Vislielāko lomu izvilka Andris Raspopovs un Gundars Briedis - 5,735 kg. 2. vieta Valdim Kvālbergam un Ģirtam Freimutam - 5,675 kg, bet 3. vieta ar 4,195 kg lielu lomu Dainim Kolātam un Aināram Osim. No visiem dalībniekiem tikai vienas laivas spiningotājiem nebija loma.

2. posmā 10. augustā spiningotāji devās uz Sasmakas ezeru. Šoreiz piedalījās 24 dalībnieki 12 laivās. Lomi nebija tik lieli kā iepriekšējā posmā, tomēr tika noteikti arī uzvarētāji. 1. vieta Zigurdam Krugaļaužam un Gaitim Grīnītim - 3,755 kg, 2. vieta Jurim Jērmanim un Oskaram Vaivodam – 2,835 kg, bet godpilnā 3. vieta Valdim Kvālbergam un Ģirtam Freimutam – 1,385 kg.

Noslēdzošais 3. posms tika sarīkots 26. oktobrī Engures ezerā. Bija ieradušies 16 dalībnieki. Pat brāzmainais vējš un lietus neatturēja spiningošanas entuziastus doties uz ezera. Pēc 6 stundām pirmie spiningotāji ieradās krastā. Šoreiz tikai piecās laivās bija lomi. Vislabāk veicās Dainim Kolātam un Aināram Osim - 4,685 kg liels loms. 2. vieta Zigurdam Krugaļaužam un Gaitim Grīnītim – 3,680 kg, bet 3. vietā Valdis Kvālbergs un Ģirts Freimuts – viņiem izdevās izvilkt 2 kg smagu līdaku.

Tika noteikts sacensību kopvērtējums. Zelta medaļas saņēma Zigurds Krugaļaužs un Gaitis Grīnītis, sudraba medaļas – Valdis Kvālbergs un Ģirts Freimuts, bet bronzas medaļas  - Dainis Kolāts un Ainārs Osis. Uz sacensību noslēgumu bija ieradusies arī Rojas novada domes priekšsēdētāja Eva Kārkliņa. Viņa pateicās Gaitim Grīnītim par sacensību organizēšanu. Paldies par garšīgo zupu Nivetai Grīnītei un Ivetai Lakšmanei. Uz tikšanos nākošajā sezonā!

Sporta organizatore Tatjana Kirilova

Ziņas