Ziņas

Pieteikšanās svētku tirdziņam Zvejnieksvētku laikā Rojā, 14.jūlijā

Atpakaļ

Rojas novada pašvaldība aicina pieteikties visus uzņēmējus un tirgotājus, kas vēlas piedalīties Zvejnieksvētku tirdziņā, Rojā. Šogad Zvejnieksvētki norisināsies 14. jūlijā.

Īpaši tiks gaidīti tirgotāji, kuri var piedāvāt mājražotāju produkciju, zivju produkciju, lauksaimniecības produktus, dažādus pašgatavotus rokdarbus un mākslas izstrādājumus. Aicināti savlaicīgi pieteikties arī vietējie novada uzņēmēji un tirgotāji.

Vairs netiek pieņemti pieteikumi kartupeļa virpuļa, cukurvates, popkorna, rotaļlietu, balonu, piparkūku tirgošanai.

Tirgotāji tiek aicināti piedomāt pie savas tirgošanās vietas tematiskā svētku noformējuma, kā arī, priecāsimies, ja Jūsu piedāvātais sortiments Zvejnieksvētku laikā, kaut vai nedaudz būs atbilstošs svētku tematikai.

Pirms pieteikt savu tirdzniecības vietu, lūgums iepazīties ar Rojas novada domes saistošajiem noteikumiem Nr.7/2015 „Par pašvaldības nodevām tirdzniecībai un tirdzniecības kārtību publiskās vietās Rojas novadā”, šajos noteikumos ir atrunāti gan nodevu objekti, gan to likmes.

Tiem tirgotājiem, kuri svētkos vēlas tirgot arī alkaholiskos dzērienus, ir saistoši arī Rojas novada domes saistošie noteikumi Nr. 9/2014 „Par alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecības kārtību izbraukuma tirdzniecībā sabiedrisko pasākumu norises vietās Rojas novadā”.

Ņemot vērā ierobežoto elektrības pieslēgumu jaudu, elektrības padeve tiks nodrošināta tiem tirgotājiem, kuri piedāvās sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus svētku laikā (pārtika vai pārtika + alkohols).

Lai pieteiktos tirdzniecībai Zvejnieksvētku laikā ir jāaizpilda tirgošanās vietas pieteikuma anketa. Uzņēmēji, kas plāno tirgot alu un alkoholu aizpilda arī alkohola tirgošanas pieteikumu.

Uzņēmēji, kas svētku laikā piedāvās apmeklētājiem dažādas atrakcijas, aizpilda arī iesniegumu par atļaujas saņemšanu publisko pasākumu rīkošanai.

Tirgošanās pieteikumus pieņem un nodevas apmaksu veikt līdz š.g.6. jūlijam (ieskaitot).

Sīkāka informācija pa tālr.28630590, uz vietas Selgas ielā 14E, Rojā, pieteikumu anketas sūtīt uz epastu: tic@roja.lv.

Ziņas