Ziņas

Prieks kopā būt

Atpakaļ

Spītējot rudens lietutiņam un mazliet piekusušiem saules stariem, Rojupes PII “Saulespuķe” jaunais mācību gads iesācies krāsaini!

Atkalredzešanās prieks Zinību dienas svētkos bija manāms gan bērnu, gan pieaugušo acīs. Arī mūsu ciemiņš, darbīgā bite, ne tikai palīdzēja nu jau tradicionāli iešūpināt mazos saulpuķēnus, kuri tikai šogad uzsāk savas gaitas pirmsskolā, bet arī sveica jauno iestādes vadītāju Lindu Kleinbergu, nākamos skolēnus, sniedza visiem kopā iespēju piedalīties interesantās spēlēs, rotaļās un sarūpēja patiesi gardu svētku kliņģeri. Paldies par to Aijai Mitenbergai.

Balstoties uz jauno pirmsskolas izglītības programmu un kompetenču pieejā balstītu mācību un audzināšanas procesu, bērni devās radošajā minipārgājienā “Pa rudens taciņu” ar orientēšanās elementiem, pašiem izsecinot, kā nokļūt līdz vēlamajam galapunktam. Smalkās lietus lāses nespēja nobiedēt un aizkavēt bērnos esošo izzināšanas un pētīšanas prieku. Un kāpec gan ne – ja ir piemērots apģērbs, tad sliktu laikapstākļu vienkārši nav!

Košas krāsas ikkatram bija iespēja saskatīt izveidotajās rudens ziedu gleznās ūdenī. Paldies bērnu vecākiem par atsaucību, visi kopā iekrāsojām rudeni!

Mācību gads tik tikko sācis savu ritējumu, bet jau var nojaust, ka tas būs pārsteigumiem, jautriem smiekliem un interesantiem atklājumiem piepildīts!

 

 

Sanita Maure-Burkova

Ziņas