Ziņas

Rojas MMS panākumi Valsts konkursos

Atpakaļ

Šis mācību semestris Rojas Mūzikas un mākslas skolā iesācies valsts konkursu zīmē. Šogad konkurss norisinās stīgu instrumentu spēlē - ģitāras spēlē, taustiņinstrumentu spēlē – akordeona spēlē un vizuāli plastiskās mākslas programmās.

17. janvārī PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” konkursa otrajā kārtā dalību ņēma ģitāras spēles audzēkņi no Ventspils, Piltenes, Kuldīgas, Rojas, Dundagas un Mērsraga skolām. Viņu sniegumu vērtēja žūrijas komisija izcilu ģitāristu un pedagogu sastāvā: Kaspars Zemītis, Ainārs Macpans un Kaspars Vizulis.

Rojas Mūzikas un mākslas skolu konkursa otrajā kārtā pārstāvēja Māra Grīnīte un Eduards Čeksters (ped. Maruta Zemture), abiem savās vecuma grupās iegūstot trešo vietu.

Savukārt 6. klases ģitāras spēles audzēknis Miķelis Gitendorfs rūpīgi gatavojas konkursa trešajai kārtai, kas norisināsies no 18.-19. februārim Jūrmalas Mūzikas vidusskolā, kur mūsu audzēknis sacentīsies kopā ar mūzikas vidusskolu studentiem. Novēlam Miķelim un viņa pedagoģei Marutai Zemturei spēku, izturību un mērķtiecību, lai pēc iespējas tālāk izskanētu mūsu skolas vārds.

21. janvārī uz Ventspili devās arī akordeona spēles 4. klases audzēkne Krista Jana Reinholde (ped. Baiba Beraģe), kas ļoti sīvā konkurencē, sacenšoties ar gadu vecāku klašu audzēkņiem, savā grupā ierindojās trešajā vietā. Konkursā piedalījās akordeonisti no Ventspils, Kuldīgas, Talsiem, Valdemārpils, Kandavas, Rojas. Konkursa žūrijas sastāvu veidoja Latvijā plaši pazīstami akordeonisti: pedagoģe, Latvijas Akordeonistu asociācijas vadītāja, metodiķe Līga Catlaka, Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas pedagoģe Natālija Meļņikoviča un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas lektors Artūrs Noviks.

Paldies audzēkņiem, kas savu prasmju pilnveidošanā ieguldīja milzu gribasspēku un darbu, lai pārstāvētu Rojas Mūzikas un mākslas skolu šī gada valsts konkursos.

Joprojām aktīvi savam iznācienam gatavojas arī vizuāli plastiskās mākslas audzēkņi, kas gatavo darbus tēmā “Skatuves tēls un izteiksmes līdzekļi scenogrāfijā”. Viņu veikumu ikviens var aplūkot katru darba dienu mākslas skolas nodaļā.

Lai mums veicas arī turpmāk!

Rojas Mūzikas un mākslas skolas direktore Baiba Beraģe

Ziņas