Ziņas

Rojas jahtklubam jaunas laivas

Atpakaļ

Pavasaris Rojas jahtklubam atnācis ar priecīgu notikumu – tas kļuvis par vienu laivu bagātāks. Kā pastāstīja jahtkluba treneris Gunārs Reinholds, laiva ir mazlietota, tikai gadu braukta. Jauna laba sacensību laiva maksā bargu naudu, tāpēc jahtklubs neatteicās no izdevīgā piedāvājuma. Pirmās laiviņas, kas pirktas projekta ietvaros, ir ķīniešu ražojuma un nav tās augstvērtīgākās. “Lai būtu izaugsme, vajag labu laivu, tāpēc izmantojām iespēju nopirkt pašu mazāko laiviņu par puscenu”, stāsta Gunārs.

Lielākiem bērniem ir trīs Laser tipa laivas, un arī ar tām ir par maz, jo braukt gribētāju ir krietni vairāk. Ļoti vajadzētu vēl kādu, bet, tā kā Latvijā ir tikai viens dīleris, kurš tās tirgo, cenas nekrītas.

Gunārs priecājas arī par pagājušajā gadā nopirkto Kreiser jahtu par pieņemamu cenu. Tā par izdevīgu cenu tika nopirkta no kādas privātpersonas. Tiesa, valstī pastāvošās milzīgās birokrātijas dēļ tā Latvijā vēl nav reģistrēta, bet gan tiks sakārtots arī šis jautājums. Gunārs spriež, ka jaunā Kreiser jahta lieti noderēs pieaugušajiem, kuri apgūst burāšanas prasmi, un ne bez lepnuma balsī piemin Ēriku Rozefeldu un Mārtiņu Jankovski, kuri savulaik apguvuši burātprasmi pie Gunāra, kļuvuši par lieliskiem burātājiem.

Dace Klabere

Ziņas