Ziņas

Rojas ritmus gaidot

Atpakaļ

Nemanot ir paskrējuši jau pieci gadi, kopš Rojā notiek vieglās un džeza mūzikas ansambļu konkurss “Rojas ritmi”. Šo gadu laikā ir piedzīvots tik daudz prieka un gandarījuma, un tāpēc šogad visu šos mazos un lielos prieka gabaliņus mēs esam nolēmuši apvienot vienā skaistā piecu gadu jubilejas koncertā, kas notiks 5. aprīlī, plkst. 18.00 Rojas kultūras centrā.

Koncerts izskanēs kā īpašs sveiciens visiem mūsu uzticamākajiem draugiem, konkursantiem, pedagogiem, visiem konkursa atbalstītājiem un ikvienam novada iedzīvotājam. Koncertā dalību ņems spilgtākie konkursanti visu šo piecu gadu pastāvēšanas laikā.

Kopā ar mums būs ansamblis no Babītes Mūzikas skolas “Pieci vienā ritmā” un viņu pedagoģe Anda Bikauniece, PIKC Ventspils Mūzikas vidusskolas klavieru duets (ped. S. Villeruša), Ādažu Mākslas un mūzikas skolas saksofonistes un viņu pedagoģe Jeļena Kovaļenko-Bebriša, īpašs sveiciens izskanēs no 2016. gada konkursa 1. vietas ieguvējiem – Rojas Mūzikas un mākslas skolas ģitāristu ansambļa (ped. M. Zemture), kā arī no mūsu kaimiņiem, atraktīvajiem akordeonistiem no Valdemārpils Mūzikas un mākslas skolas (ped. G. Vecvagare), kas 2016. gadā ieguvuši konkursa patroneses Rojas novada domes priekšsēdētājas Evas Kārkliņas personisko simpātiju balvu.

Visiem spilgtā atmiņā ir pagājušā gada konkursa Grand Prix balvas ieguvēji – sitaminstrumentu trio “Brāļi Grīnbergi”, kas ar lielāko prieku pauduši vēlmi muzicēt atkal Rojā. Īpašs prieks un gandarījums, ka mūs atceras un novērtē ne tikai konkursanti, bet arī žūrijas locekļi un jubilejas koncertā kopā ar mums visiem būs dziedātāja Ieva Sutugova un viņas vadītā vokālā grupa “Fortuna”, kas var pamatoti lepoties ar Dziesmu un deju svētku vokālo ansambļu konkursā iegūto Sudraba diplomu!  Savukārt īstos dejas ritmos mūs ievedīs Ozolnieku Mūzikas skolas džeza orķestris un viņu atraktīvais vadītājs Alberts Kekļa.

Koncerta otrajā daļā uzstāsies fantastisko balsu īpašnieces – vokālā grupa “RADIO TRIO”.

Aicinu visus apmeklēt šo lielisko pasākumu, kur visi ansambļi muzicēs dzīvajā izpildījumā, turklāt katrs ienesot savu “odziņu”. KOPĀ ESAM, KOPĀ BŪSIM, KOPĀ MĒS VARAM DAUDZ!

Savukārt 6. aprīlī jau no plkst. 10.30 izskanēs V Vieglās un džeza mūzikas ansambļu konkurss.

Uz visiem pasākumiem – IEEJA BEZMAKSAS!

Baiba Beraģe

Ziņas