Ziņas

Ziemassvētku laika dāvināšanas prieks

Atpakaļ

15.decembrī mājīgajā Kaltenes klubā notika Ziemassvētku pasākums Rojas novada daudzbērnu un audžuģimenēm. Kopā vairāk nekā 100 bērnu tika iepriecināti ar gardām Ziemassvētku paciņām.

Pasākuma apmeklētājus sveica Rojas novada domes priekšsēdētāja Eva Kārkliņa, vēlot klātesošajiem gaišus, priecīgus Ziemassvētkus un vēlot nākotnē ikvienam izjust dāvināšanas prieku, sagādājot skaistus pārsteigumus saviem mīļajiem. Domes priekšsēdētāja pateicās Sociālā dienesta vadītājai Lāsmai Pūcei un viņas komandai par sagādāto prieku mūsu mazuļiem un viņu vecākiem vairāku gadu garumā.

Savukārt Lāsma Pūce no sirds pateicas par silto, mājīgo atmosfēru un sagādātajām rotaļām un priekšnesumiem Rojas kultūras centra darbiniekiem. Pasākuma apmeklētāji varēja izdzīvot līdzi pasakai par lācīša nozaudēto deguntiņu, kuru atgūt palīdzēja gan dakteris Pele ar savām medmāsiņām, gan Ziemassvētku kārtības inspekcijas rūķi, gan inspektors Vufs un sniegavīrs. Kā jau visas pasakas, arī šī beidzās laimīgi. Paldies visiem, kas bija iejutušies pasaku tēlos – Rojas kultūras centra skatuves runas pulciņa dalībniekiem Patrīcijai Kleinbergai, Monnai Podniecei, Kitijai Maišelei, Miķelim Gitendorfam, Evai Kiršteinei, Paulai Feldmanei, Martai Šermukšnei un Valteram Sigai (vad. D. Broka). Ar sirsnīgiem priekšnesumiem pasaku papildināja ansamblis “Jāņabērni (vad. J. Kalniņš) un Evas Fricbergas modes deju studijas “Elfas” dalībnieces.

Dace Klabere

Ziņas