Ziņas

Zinību diena PII “Zelta zivtiņa” kopā ar klauniem Čiku un Čapu “Atnāc, kopā būs jautri!”

Atpakaļ

Pirmais septembris PII “Zelta zivtiņa” sākās agri no rīta ar klauniņu Čapa (skolotāja Iveta) un Čika (skolotāja Mudīte) rosīšanos, gatavojot atrakcijas un pārsteigumus iestādes audzēkņiem un viņu vecākiem. Kā pirmos klauniņi sagaidīja Aleksu Eniju ar mammu, kurai pirmajai bija iespēja iemēģināt svētku atrakciju ceļs, kurš izvietots uz jaunā bērnudārza bruģa, kurš tikko nodots lietošanai iestādes darbiniekiem, bērniem un viņu vecākiem. 

Klauniņš Čaps visus sagaidīja pie vārtiem ar skaļiem taures pūtieniem, aicinot katru bērnu palīdzēt uzpīkstināt tauri, un doties atrakciju ceļā – pildīt šos atbildīgajos uzdevumus.  Bērnus mudināja klauniņš Čiks - iet pa tiltiņu, pabarot trusīšus ar burkāniem, izlēkāt pa pēdiņām, pacienāt divus vīriņus brokastīs ar oliņām, iesist bumbu vārtiņos un kopā ar vecākiem atrast zivtiņu ar savu vārdu un uzvārdu, piespraust to pie pārējo “Zelta zivtiņa” audzēkņu zivtiņu pulka, iegūstot titulu “Tu esi “Zelta zivtiņas” audzēknis”.

Pulksten desmitos klauniņi devās jokoties un rādīt dažādus trikus katrā grupiņā. Mazie “Asarēni” šogad bija tik drosmīgi, ka uzmanīgi vēroja klauniņu darbošanos un piedalījās rotaļā “Ai, rociņas”. “Stagarēni” nosauca ciparus un priecājās par karuseļa griešanu un svētku salūtu ar bumbiņām, bet “Karūsiņas” un “Burbulēni” aktīvi iemēģināja roku lentas griešanā un vingrinājumos, kurus klauniņš Čiks mācīsies cirka skolā. Bērni gāja rotaļās, grieza svētku karuseli un priecājās par bumbiņu salūtu. Kā kārums katrai grupai tika saimnieču Lienes un Sandas ceptie svētku kliņģeri, bet klauniņi aicināja vadītāju Ivetu pārgriezt lentu un atklāt jauno iestādes bruģi, savukārt vadītāja sveica jaunās skolotājas Samiru un Zani ar pievienošanos iestādes pedagogu saimei. Paldies Rojas novada domei, vadītājai Ivetai Pastorei, saimniecības pārzinei Annai Tomsonei un čaklajiem SIA “Kalve” darbiniekiem, kuri mums sagādāja lielisko iespēju – katru rītu doties uz mūsu “dārziņu ” pa jaunu, līdzenu, ornamentiem rotātu bruģi! Lai visiem veiksmīgs, panākumiem bagāts un radošs jaunais 2020./2021.mācību gads!

Skolotāja Iveta Rozentāle

Ziņas