JAUNĀKĀS ZIŅAS Kalendārs Informatīvais izdevums "Banga"

Talsos godina konkursa “Radi Talsu novadam” laureātus

8. oktobrī notika Talsu novada pašvaldības rīkotā konkursa „Radi Talsu novadam!” noslēguma apbalvošanas ceremonija. Tajā tika godināti desmit nomināciju uzvarētāji, kas ar savu darbu, radošajām izpausmēm un enerģiju ir sakopuši sētas, atjaunojuši īpašumus, veidojuši aktīvas vietējās kopienas un bijuši iniciatīvām bagāti.

Lasīt vairāk
Rudens Rojas Mūzikas un mākslas skolā

Rudens cēliens ar dažādām aktivitātēm iesācies Rojas Mūzikas un mākslas skolā. Vēl oktobra sākumā paspējām izbaudīt saulaino atvasaras laiku un kopā ar skolas izglītības pārvaldi organizējām izglītojamo pārgājienu ar dažādām aktivitātēm gan bērniem, gan vecākiem. Pie mums viesojās sitaminstrumentu spēles pasniedzējs un mūziķis Gundars Lintiņš, sniedzot jaunajiem censoņiem savus padomus.

Blakus visam mācību procesam un sarežģītajiem apstākļiem pasaulē mūsu skolas bērni turpina aktīvi piedalīties arī konkursos.

Lasīt vairāk
Talsu novada pašvaldība izsludina atklātu konkursu uz SIA “Mērsraga ūdens” valdes locekļa amatu

Prasības SIA “Mērsraga ūdens” valdes locekļa amata pretendentiem:

  • atbilstība Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma 37. panta ceturtās daļas prasībām un likuma “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” prasībām;
  • nevainojama reputācija (valdes locekļa amata kandidāts ir uzskatāms par personu ar nevainojamu reputāciju, ja nav pierādījumu, kas liecinātu par pretējo, un nav iemesla pamatotām šaubām par personas nevainojamu reputāciju);
  • maģistra, akadēmiskā bakalaura vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālajā, vides vai inženierzinātnē, vides un ūdenssaimniecības specialitātē, uzņēmējdarbības vadībā, ekonomikā vai jurisprudencē;
Lasīt vairāk

Informējam, ka ārkārtējās situācijas laikā, no 2021.gada 11.oktobra līdz 2022.gada 11.janvārim, Rojas pagasta pārvalde un Klientu apkalpošanas centrs strādā attālināti.

Klātienes pakalpojumi tiek nodrošināti pēc iepriekšējā pieraksta:

tālrunis: +371 27234281

e-pasts: roja.parvalde@talsi.lv

 

Kases darba laiks: otrdienās 8.00-12.00, trešdienās 13.00-17.00, ceturtdienās 8.00-12.00

 

Dzimtsarakstu nodaļa: 29231680;

Finanšu jautājumi: 26375053;

Būvvalde: 29273310

Nekustamo īpašumu jautājumi: 28230035; 29533662

Kase: 63232055; 26384170

Lasīt vairāk
Talsos ir izveidota LIAA Kuldīgas biznesa inkubatora atbalsta vienība

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori sniedz atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai fiziskām personām un jaundibinātiem komersantiem. Ar 20. augustu LIAA Talsu biznesa inkubators piedzīvojis pārmaiņas,  tas ir apvienojies ar LIAA Kuldīgas biznesa inkubatoru, tādejādi kļūstot par tā atbalsta vienību Talsos.

Lai veicinātu eksportspējīgu un inovatīvu jauno komersantu attīstību, LIAA 2016. gada 1. septembrī tika izveidoti Latvijas Republikas un Eiropas Savienības (ES) finansēti 14 LIAA biznesa inkubatori nacionālas nozīmes centros – Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā, Ventspilī un reģionālas nozīmes centros – Bauskā, Kuldīgā, Madonā, Ogrē, Siguldā un Talsos, kā arī viens radošais biznesa ideju inkubators Rīgā, kurš tika specializēts sniegt atbalstu radošo industriju uzņēmumiem.

Lasīt vairāk
Par pašvaldības autoceļu uzturēšanas klases noteikšanu ziemas sezonā Talsu novada Rojas pagastā

Izvērtējot gada vidējās diennakts satiksmes intensitātes datus par pašvaldības autoceļiem Talsu novada Rojas pagastā, atbilstoši Latvijas Republikas Ministru kabineta 07.01.2021. noteikumiem Nr.26 “Noteikumi par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli”, Rojas pagasta pārvalde ir sastādījusi Pašvaldības autoceļu Talsu novada Rojas pagastā sarakstu ar noteiktajām uzturēšanas klasēm ziemas sezonā (no 2021. gada 16. oktobra līdz 2022. gada 15. aprīlim) (pielikums Nr.1) un Pašvaldības ielu Talsu novada Rojas pagastā sarakstu ar noteiktajām uzturēšanas klasēm ziemas sezonā (no 2021. gada 16. oktobra līdz 2022. gada 15. aprīlim)  (pielikums Nr.2).

Lasīt vairāk
Rudens sacensības

Rojas stadionā 23. septembrī notika sacensības vieglatlētikā U-10 (2012./2013.g.dz.) un U-12 (2012./2013.g.dz.) vecuma grupām. Uz sacensībām ieradās sportisti no Jūrmalas, Kandavas, Tukuma, Kuldīgas un Talsiem.

No Rojas sporta skolas U-10 meiteņu grupā Loreta Zālīte izcīnīja divas 3. Vietas - 60m skrējienā (10,48 sek.) un 300m skrējienā (1:04,0 min.). 60m finālskrējienā iekļuva Marta Jansone, bet Elisai Karolīnai Keherei 4. vieta 300m skrējienā (1:07,0 min.). 

Lasīt vairāk
Atmiņu pēcpusdiena Rojas muzeja dibinātājai Līvijai Šteinbaumai

25. augustā Rojas Jūras zvejniecības muzejā notika atmiņu pēcpusdiena, veltīta muzeja dibinātājai un pirmajai vadītājai, vēsturniecei Līvijai Šteinbaumai, kurai šogad apritētu 90. gadskārta.

Lasīt vairāk
Ģipkas baznīcā prezentē grāmatu un atklāj piemiņas akmeņus

Augusta nogalē Ģipkas baznīcā notika plašs pasākums, veltīts mācītāja, mūsu novadnieka Hugo Maksimiliāna Grīvāna 120. dzimšanas dienas atcerei, kā arī mācītāja H.M. Grīvāna 2021. gadā Latvijā izdotās grāmatas “Avju gans no Jaunarājiem” prezentācijai, un piemiņas akmeņa mācītājam Grīvānam un pateicības akmeņu bijušajiem draudzes priekšniekiem Paulam Ūpim un Ērikam Sēnem atklāšanai un iesvētei.

Lasīt vairāk