Ziņas

Basketbola sezona uzņem apgriezienus. Sieviešu komandai BK Talsi/Roja sākas izslēgšanas spēles.

Atpakaļ

Šosezon Tukuma novada atklātajā sieviešu basketbola čempionātā komanda BK Talsi/Roja regulārajā sezonā ieguva 3.vietu, izcīnot 7 uzvaras un piedzīvojot 5 zaudējumus. Regulārā sezona bija interesanta un spraiga, vairākas spēles noslēdzās ar līdzīgiem rezultātiem.

Izslēgšanas spēlēs (ceturtdaļfinālā) pretī stājās Jaunpils basketbolistes, pret kurām regulārajā sezonā uzvaras dalījām uz pusēm, bet pēdējā spēlē piedzīvojām zaudējumu ar divu punktu starpību. Izslēgšanas spēlēs BK Talsi/Roja demonstrēja labu sniegumu gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, tāpēc divu spēļu summā izcīnīja uzvaru ar +33 punktiem.

Pusfinālā pretī stājās Kandavas komanda (9 - 3 bilance). Arī pret Kandavas komandu regulārajā sezonā uzvaras tika dalītas uz pusēm. Pirmajā pusfināla spēlē Rojā spējām izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 86 : 46, kas ir diezgan nozīmīgs solis, lai tiktu tuvāk finālam. Otrā pusfināla pārī sacentās Dobeles un Saldus komandas. Pirmajā spēlē Dobele uzvarēja ar 2 punktu pārsvaru.

Nākamā pusfināla spēle paredzēta Kandavā 29.aprīlī plkst.19.30, kurā jānotur vismaz 40 punktu pārsvars, lai mūsu komanda iekļūtu finālā.

Finālspēles notiks 1.maijā Tukuma sporta hallē. Fināla spēle plkst.16.00, spēle par 3.vietu plkst. 12.00.

Gaidīsim atbalstu!

Ziņas