Ziņas

Basketbola komanda

Sieviešu basketbols arī Rojā

Atpakaļ

2023./2024. gada sezonā esam izveidojuši sieviešu basketbola komandu BK Talsi/Roja.

Komandā spēlē sievietes no Rojas un Talsiem, sporta skolas jaunās meitenes, kuras ikdienā spēlē Talsu NSS/Roja U15 meiteņu komandā. Piedalāmies Tukuma sieviešu atklātajā čempionātā (vienīgais reģionālais sieviešu čempionāts Latvijā). Turnīrā piedalās 7 komandas no Kurzemes un Zemgales reģiona, vairākas komandas un spēlētajas iepriekš ir spēlējušas LSBL (augstākie līmeņu turnīri Latvijā), kas turnīra līmeni padara profesionālāku- daudzas spēles noslēdzas ar pāris punktu starpību. 

Sporta skolas meitenēm šādas spēles dod papildus pieredzi, pieredzējušākās spēlētājas palīdz pilnveidoties. Šobrīd rezultatīvākās spēlētājas ir bijušās Rojas sporta skolas spēlētājas Tīna Luīze Bernāne (17,6 punkti, 7 atlecošās bumbas, 4,6 pārvērtas bumbas) un Paula Fjodorova (14,4 punkti).

Aizvadītās ir 5 spēles, kur iegūtas 3 uzvaras, piedzīvoti 2 zaudējumi. Visas spēles bijušas ļoti spraigas un līdzvērtīgas. Spēles aizvadām Talsu sporta namā un Rojas vidusskolā. Paldies par atbalstu Talsu novada pašvaldībai, Rojas pagasta pārvaldei, Talsu novada Sporta skolai, Brīvdienu mājām "Green Valley Vacation homes", kā arī veikalam "Citro" par spēles labākās spēlētājas apbalvošanu.

Gaidīsim atbalstu katrā mājas spēlē!

 

 

Rojas pagasta sporta organizators,

Roberts Kreicbergs

Ziņas