TŪRISMS

9 attēli

Rojas mākslas darbu karte

Atpakaļ

Rojā, jau vairāk kā 20 gadus ir tradīcija, vasarā organizēt mākslinieku radošās darbnīcas, un, pateicoties tam, pilsēta ir iemantojusi unikālu pilsētvides mākslas kolekciju, kas gandrīz katru gadu tiek papildināta ar jauniem darbiem un mākslas objektiem.  Šo aktivitāšu īstenošanu ir uzņēmies un organizē vietējais mākslinieks no Rojas - Māris Grosbahs kopā ar saviem domu biedriem un atbalstītājiem.

Laboratorijas dalībnieki te Rojā, sadarbojās ar vietējiem ļaudīm, pētīja un atspoguļoja esošo vidi un materiālus, radoši izmantoja tradicionālos mēdijus - tēlniecību, keramiku,

glezniecību, performances, instalācijas, fotogrāfiju un citus. Daži no māksliniekiem strādāja cieši pie dabas, citi apguva kādreiz slaveno industriālo Rojas vidi, bijušo

Rojas zivju konservu rūpnīcas teritoriju, lai tajā ienestu jaunas vibrācijas un iespējams, radītu priekšnoteikumus šīs vides maiņai nākotnē.

ROJAS MĀKSLAS LABORATORIJA ir mākslinieku vadīta bezpeļņas apvienība, kas sniedz radošu arēnu māksliniekiem, kuri ir pārliecināti par savu darbu un ir atvērti vides problēmām, kas prasa eksperimentus un sadarbību.
ROJAS MĀKSLAS LABORATORIJA ģeogrāfiski un konceptuāli izslēdz māksliniekus no ikdienas studijas prakses un tuvina viņus darbam tādā veidā, lai attīstītu starptautisku dialogu, kurā tiek pētītas kultūras atšķirības, vienlaikus atzīstot tās savsatpējās īpatnības.
ROJAS MĀKSLAS LABORATORIJU organizē NVO Mākslas grupa ROKU kurators Māris Grosbahs.
Komanda: Māris Grosbahs, Ieva Bertašiūte Grosbaha, Brien Benfer, Oskars Redbergs

Adrese: Roja, Kāpu iela 4 – 4
E-pasts: rojaartlab@gmail.com
Mobilais tālrunis: +371 26115334

 
 Mākslas darbu karte PDF formātā.
Sākums