Sports

Jaunumi

3. vieta Smiltenē

No 7.-9. septembrim Smiltenē notika starptautiskais basketbola turnīrs 2006. g.dz. un jaunākiem zēniem. Šajās sacensībās piedalījās arī mūsu sporta skolas jaunie basketbolisti. Tika izcīnītas uzvaras pret Narvas, Siguldas un Smiltenes komandām, bet zaudējām Madonas un Iecavas komandām. 

Cīņas bija azartiskas, spraigas, ar lielu vēlmi uzvarēt katru spēli. Rezultātā Rojas zēnu komanda saņēma medaļas un kausu par 3. vietu turnīrā. Rojas komandā spēlēja - D. A. Andersons, R. Auniņš, K. Ābols, K. A. Cielavs, K. Doniņš, P. K. Feldbergs, A. M. Kilmits, I. Kiršteins, D. K. Ozoliņš, R. Zūbergs, K. A. Insbergs, A. Feldmanis, A. Bērziņš, H. Grundbergs. Zēnu uzvaras Smiltenē palīdzēja kaldināt treneris Valdis Dombrovskis. Apsveicam un novēlam, lai arī turpmāk komanda mūs priecētu ar skaistām uzvarām!
Sporta skolas direktore T. Kirilova

OlyBet līgā

Šogad rudenī seši Rojas novada basketbolisti komandas “Marketmegood.com/Roja” sastāvā piedalās OlyBet basketbola līgas izaicinājuma kausā.

Komandas treneris ir Roberts Kreicbergs, bet komandas kapteinis ir Dāvis Šteinbergs. Komandā vēl spēlē rojenieki Roberts Jaunozols, Jānis Dombrovskis, Toms Kilmits, Reinis Rozefelds. Roberts Jaunozols ir otrais rezultatīvākais spēlētājs šajā līgā, vienā spēlē vidēji gūstot 31,5 punktus. Pašreiz 17 komandu konkurencē komanda “Marketmegood.com/Roja” tabulā atrodas 4. vietā.

Sporta organizatore T. Kirilova

BURĀŠANAS SEZONAS NOSLĒGUMS

29.septembrī, sestdien, ar spirgtu un rudenīgu vēju noslēdzām burāšanas aktīvo sezonu. Sacensībās piedalījās visas laivu klases. Neiztikām arī bez pēdējām rudens peldēm. Lai arī laiks bija pavēss, notika visi pieci plānotie starti. “Optimist” klasē labākā bija Estere Jansone, 2. vieta Ralfam Gnevoham, bet 3. vieta Markusam Pēdam. “Laser 4,7” klasē labākais rezultāts Rihardam Bramanim, 2. vieta Miķelim Gitendorfam, 3. vieta Patrikam Upneram. “RS Feva” klasē 1. vieta Ivo Kiršteinam ar Hannu Elizabeti Zanderi. Sacensībās vēl piedalījās Donāts Livčāns, Ilva Kučere, Adriāna Gaile un Jolanta Skujiņa.

Oktobrī vēl jāieziemo laivas, un pie labvēlīgiem laika apstākļiem, jānobrauc ar laivām pa Rojas upi.

Treneris Gunārs Reinholds

Mūsējiem pirmā vieta

12. septembrī Rojas sporta zālē notika Rojas novada Sporta skolas organizētās sacensības basketbolā U-12 vecuma grupas zēniem “Rojas kauss 2020”. Piedalījās komandas no Jaunpils, Rojas, Ādažiem un Pārdaugavas. Spēles bija spraigas un interesantas. Pēc garšīgajām pusdienām notika metienu konkursi, kuros piedalījās 2 dalībnieki no katras komandas. 2-punktu metienu konkursā uzvarēja Raimonds Garda (Pārdaugava), 2. vieta Mārim Līvmanim (Jaunpils), 3. vieta Renardam Romanovam (Ādaži). Soda metienu konkursā uzvarēja rojenieks Hugo Otomers (8 metieni trāpīti grozā no 10), 2. vieta arī Rojas jaunajam basketbolistam Kristeram Insbergam, bet 3. vieta Markusam Golovkam (Pārdaugava). Šie basketbolisti tika apbalvoti ar mazajiem kausiem.

Tikai ap plkst.18.00 beidzās spēles un varēja notikt apbalvošana. 4. vieta sacensībās Jaunpils komandai, 3. vieta Pārdaugavas komandai, 2. vieta Ādažu komandai, bet 1. vieta un lielais kauss Rojas jaunākajiem basketbolistiem. Sacensību dalībniekiem tika pasniegtas medaļas un arī saldais našķis - saldējums, par kuru visi bija ļoti priecīgi. Komandas labākajiem spēlētājiem tika dāvinātas krūzes ar Rojas burtiem. Rojas komandā par labāko spēlētāju tika atzīts Alekss Šulcs, Pārdaugavas komandā - Roberts Dragons, Ādažu komandā - Edvards Šmits.

Šīs sacensības nevarētu notikt bez Rojas komandas spēlētāju vecāku atbalsta. Liels paldies Kristīnei Maslovskai par spēļu filmēšanu, Evitai Āboliņai par spēļu fotografēšanu, Evai Lūsei un Aigaram Blūmam par spēlētāju ēdināšanu. Paldies trenerim Robertam Kreicbergam par turnīra organizēšanu un komandas trenēšanu un saliedēšanu. Paldies SIA “Ķipītis-Roja” par ļoti garšīgajām pusdienām. Paldies Rojas novada domei par finansiālo atbalstu.

Sporta skolas direktore T. Kirilova

Latvijas čempionātā burāšanā

No 27.-30. augustam Rojas novada Sporta skolas burātāji piedalījās Latvijas čempionātā Liepājā. Tas pagājis gan patīkamos, gan skarbos laika apstākļos. Piedalījāmies ar divām “Optimist” klases (Ralfs Gnevohs, Estere Jansone) un divām “Laser 4,7” klases (Adriāna Gaile, Rihards Bramanis) laivām.

No pieaugušajiem “Laser Standard” klasē startēja Mārtiņš Jankovskis. Noturējāmies godam visas trīs dienas, it sevišķi otrajā dienā, kad nepārtraukti lija, pūta stiprs vējš un jūra bija bangaina. Paldies visiem par izturību. Protams, arī rezultāti neizpalika. Mārtiņam 3. vieta “Laser Standard” klasē, Ralfs ceturtais U-12 “Optimist”klasē, Rihardam 9. vieta kopvērtējumā un 5. vieta starp zēniem, Adriānai 12. vieta kopvērtējumā (17 dalībnieki,) un Esterei 29. vieta (40 dalībnieki). Apsveicam Mārtiņu ar panākumu un priecājamies par Ralfa 4. vietu Latvijā. Paldies burāšanas trenerim Gunāram Reinholdam par ieguldīto darbu, sagatavojot audzēkņus sacensībām.

Sporta skolas direktore T. Kirilova

Sporto Rojas invalīdu biedrība

15. septembrī Rojas stadiona sporta spēļu laukumos notika Rojas invalīdu biedrības sporta diena. Uz to bija ieradušies arī Rojas invalīdu biedrības draugi no Saldus, Dundagas un Talsu invalīdu biedrībām.

Pasākumu atklāja Rojas novada domes priekšsēdētāja Eva Kārkliņa, vēlot sportistiem labu veselību un veiksmi sacensībās. Priecājoties par uzaicinājumu, sportisku veiksmi pārējiem sacensību dalībniekiem vēlēja arī Saldus invalīdu biedrības pārstāve, savukārt Rojas invalīdu biedrības priekšsēdētāja Erna Grīnvalde pateicās Rojas novada domes priekšsēdētājai Evai Kārkliņai un sporta dzīves organizatorei Tatjanai Kirilovai par allaž sniegto atbalstu un palīdzību.
Pāris stundas sportojot, pagāja nemanot un drīz vien tika noteikti uzvarētāji septiņās sporta aktivitātēs. Pēc ilgāka pārtraukuma godpilnā 1. vieta mājiniekiem – Rojas invalīdu biedrībai. 2. vietā Saldus, 3. vietā Talsu un 4. vietā Dundagas komanda. Protams, katram sportotājam bija patīkami saņemt piemiņas velti par izcīnītu godalgotu vietu, bet šajās spēlēs tas nekad nav galvenais. Šiem ļaudīm galvenais ir satikšanās prieks un izraušanās no ierastās vides, lieliski pavadot dienu mūsu atjaunotajos sporta laukumos, kurus atzinīgi novērtēja visi sacensību dalībnieki.
Dace Klabere

Aicinājums!

Ja tevi interesē sporta dzīve Rojas novadā, tad atnāc 14. novembrī, trešdien, plkst.19.00 uz sapulci vidusskolas semināru zālē (2. stāvā), lai saplānotu sporta aktivitāšu kalendāru 2019. gadam, izvirzītu sportistus apbalvošanai “Sportistu ballē” un pārrunātu citus jautājumus saistībā ar novada sporta dzīvi.

Sporta organizatore T. Kirilova

Uzmanību!

1. oktobrī plkst.19.00 stadiona trenažieru zālē atsākas vingrošanas nodarbības sievietēm. Vingrosim pirmdienās un ceturtdienās plkst.19.00. Tālrunis informācijai 29617771. ( T. Kirilova).

Bez zaudējumiem!

Šogad Rojas volejbola komanda piedalās Engures novada čempionātā volejbolā. Tajā sacenšas 10 komandas-Jaunsāti, Lapmežciems, SK “Lauciene”, Smārde, Sloka, SK “Slampe/ZeVid”, Engure, Irlava, Tukuma Sporta skola un Roja.

16. oktobrī komanda nospēlēja pirmo spēli pret Tukuma sporta skolas komandu un uzvarēja to. Uzvaras izcīnītas arī pārējās 8 spēlēs. Ar 25 punktiem turnīra tabulā Rojas komanda pēc 1.apļa atrodas 1. vietā. Paldies komandas spēlētājam, menedžerim, kapteinim Gatim Simanovičam par ieguldīto enerģiju, lai sapulcinātu komandu un aizvestu uz spēlēm. Paldies komandas spēlētājiem, ka viņi Rojas sporta zālē priecē mūs ar savu spēli, izcīnot uzvaru pēc uzvaras. Novēlam Rojas volejbolistiem meistarību un veiksmi sacensību 2. aplī!

Sporta organizatore T. Kirilova

Sacenšas vieglatlēti

Mazliet vējainā, 5. oktobra dienā Rojas stadionā pulcējās U-14 un U-16 vecuma grupas vieglatlēti. Sportisti ieradās no tālās Olaines, Madonas, Tukuma, Ventspils, Saldus un tepat no Talsiem. Pavisam 75 sportisti! No mūsu sporta skolas sacensībās piedalījās desmit audzēkņi. Egija Akmeņlauka izcīnīja 1. vietu lodes grūšanā, bet Samanta Skujiņa 3. vietu 800m skrējienā.           Personīgos rezultātus uzlaboja Intars Rēvičs 800m skrējienā, bet Anna Elīza Doniņa un Lote Labarēviča tāllēkšanā. Sacensībās vēl piedalījās Kerija Dinsberga, Nikola Leitarte, Estere Zemele, Jolanta Skujina, Kristaps Vecbērzs un Rodrigo Poberežnijs. Nākamās sacensības notiks 2. novembrī Talsos U-14 vecuma grupai.

Spiningošanas sacensībās

29. septembrī Būšnieka ezerā notika Rojas novada spiningošanas sacensību 3. posms. Vislielāko lomu šajā dienā izvilka Marats Šeins un Aleksandrs Antoņuks, 2. vietā Juris Lēvalds un Modris Šteinblūms, bet 3. vietā Dainis Kolāts un Ainars Osis. 3. posma loma svars bija 22,08 kg ( 20 līdakas). Tas bija vismazākais no 3 posmiem.

Tika noteikti arī uzvarētāji kopvērtējumā, saskaitot visos trīs posmos iegūtos punktus. Un tā - 1. vieta sacensību kopvērtējumā Valdim Kvālbergam un Ģirtam Freimutam, loma svars 16,450 kg, 2. vieta kopvērtējumā Gaitim Grīnītim un Zigurdam Krugaļaužam, loma svars 14,110 kg, bet 3. vieta kopvērtējumā Maratam Šeinam un Aleksandram Antoņukam, loma svars 10,290 kg. Visu 3 posmu sacensību laikā izvilkto zivju kopsvars bija 85,680 kg (61 līdaka)!

Uz spiningotāju apbalvošanu bija ieradusies Rojas novada domes priekšsēdētāja Eva Kārkliņa, kura pasniedza pateicības rakstu ilggadējam šo sacensību organizatoram Valdim Kvālbergam. Viņa bija pozitīvi pārsteigta par sacensību dalībnieku nopietno attieksmi cīņā par uzvarētāja titulu.

Paldies sacensību galvenajam tiesnesim Valdim Kvālbergam par sacensību organizēšanu, to tiesāšanu, dalībnieku ēdināšanu, par laipno attieksmi un sadarbību ar mani visus šos gadus!

Sporta organizatore Tatjana Kirilova

Sports