JAUNĀKĀS ZIŅAS Kalendārs

Šķiro BIO un ietaupi!

Bioloģisko atkritumu šķirošanas iespējas Talsu un Tukuma novadā

Informācija bukletā šeit

Lasīt vairāk
Dzintras Žuravskas 85 gadu jubilejaDzintras Žuravskas 85 gadu jubileja

Baltā, saltā sestdienas pēcpusdienā Rojas pagasta bibliotēka ielūdza interesentus uz šī gada pirmo nozīmīgo pasākumu. 13. janvārī tika atzīmēta dzejnieces un rakstnieces Dzintras Žuravskas 85 gadu jubileja. Pasākums noritēja brīnišķīgā gaisotnē. Svinību iesākumā sveicienus jubilārei bija sarūpējusi  Latvijas Neredzīgo biedrības Ventspils teritoriālā organizācija (jubilāre ir šīs organizācijas biedre).

Lasīt vairāk
Talsu novada iedzīvotājiem pasta pakalpojumi dzīvesvietā un jauni pakomātiSatiec pastnieku, neizejot no mājām!

Latvijas Pasts turpinās nodrošināt Talsu novada iedzīvotājiem drošu, ērtu un izdevīgu pakalpojumu nepārtrauktību, lai nacionālais pasta operators realizētu savu vīziju būt par pirmo izvēli katra iedzīvotāja sūtījumiem. Ņemot vērā klientu paradumus, uzņēmums šobrīd piedāvā vairākus veidus, kā saņemt dažādus pakalpojumus – ar pakomātu starpniecību, dodoties uz pasta nodaļām vai klienta dzīvesvietā pēc pieprasījuma. Individuāla pastnieka vizīte mājās ir īpaši draudzīgs pakalpojuma saņemšanas veids ārpus lielajām pilsētām.

Lasīt vairāk
Telpu, ēku nodošana nomā

Lūgums atsaukties fiziskas un juridiskas personas, kuras būtu gatavas savā īpašumā esošas brīvas telpas/ēkas nodot nomā citai fiziskai/juridiskai personai uzņēmējdarbības veikšanai. Lūdzu aizpildīt anketu, norādot, ka pats īpašnieks apliecina, ka viņa kontaktinformāciju drīkstam publicēt!

Anktetu var lejuplādēt šeit. Aizpildītu anketu lūgums nosūtīt e-pastā Talsu novada pašvaldības uzņēmējdarbības un NVO konsultantei uz adresi: renate.freiberga@talsi.lv

Rojas pagasta pārvalde

Lasīt vairāk
Notiks izsole rūpnieciskās (pašpatēriņa) zvejas tiesību nomai 2024. gadam

Talsu novada Licencēšanas komisija organizē pieteikšanos uz rūpnieciskās (pašpatēriņa) zvejas tiesību nomu 2024. gadā Baltijas jūras un Rīgas jūras līča Kolkas pagasta, Mērsraga pagasta un Rojas pagasta piekrastes ūdeņos, kā arī Engures ezera Mērsraga pagasta iekšējos ūdeņos. Tā kā iesniegumos norādīto zvejas rīku apjoms pārsniedza piešķiramo zvejas rīku kopējo apjomu, tiek rīkota rūpnieciskās (pašpatēriņa) zvejas tiesību nomas izsole katrā no minētajiem piekrastes pagastiem.

Lasīt vairāk
Par partnerības likumprojekta nodošanu referendumam var parakstīties deviņās vietās Talsu novadā

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs uz diviem mēnešiem apturējis Saeimā 9. novembrī pieņemtos grozījumus Notariāta likumā, kas paredz ieviest partnerības institūtu. Talsu novada domes deputāti 30. novembra domes sēdē lēma, ka parakstu vākšana par partnerības likumprojekta nodošanu referendumam notiks deviņās vietās Talsu novadā.

Centrālās vēlēšanu komisija (CVK) lēmusi, ka parakstu vākšana, lai sarīkotu referendumu par partnerības institūta ieviešanas galveno likumprojektu jeb grozījumiem Notariāta likumā, notiks no 7. decembra līdz 5. janvārim.

Lasīt vairāk
Sieviešu basketbols arī RojāBasketbola komanda

2023./2024. gada sezonā esam izveidojuši sieviešu basketbola komandu BK Talsi/Roja.

Komandā spēlē sievietes no Rojas un Talsiem, sporta skolas jaunās meitenes, kuras ikdienā spēlē Talsu NSS/Roja U15 meiteņu komandā. Piedalāmies Tukuma sieviešu atklātajā čempionātā (vienīgais reģionālais sieviešu čempionāts Latvijā). Turnīrā piedalās 7 komandas no Kurzemes un Zemgales reģiona, vairākas komandas un spēlētajas iepriekš ir spēlējušas LSBL (augstākie līmeņu turnīri Latvijā), kas turnīra līmeni padara profesionālāku- daudzas spēles noslēdzas ar pāris punktu starpību. 

Lasīt vairāk
Sludinājums

 Piedāvājam darbu Rojas pagasta pārvaldes tehniskajam darbiniekam (profesijas kods 9313 02) uz nenoteiktu laiku Talsu novada Rojas pagasta pārvaldē.

       Darba pamatpienākumi:

  • veikt remontdarbus (santehnikas, saimnieciskos u.c.) pārvaldē un tās struktūrvienībās;
  • veikt pagasta pārvaldē esošo bērnu un spēļu laukuma aprīkojuma apsekošanu, labošanu, krāsošanu;
  • veikt nelielu kosmētisku defektu novēršanu pārvaldes ēkas telpās un tās struktūrvienību telpās – špaktelēšanu, krāsošanu, grīdas seguma ieklāšanu;
  • veikt pagasta teritorijas uzkopšanu un uzturēšanas darbus (atkritumu savākšanu, krūmāju apgriešanu, krūmu izciršanu, dalība zaru un lapu izvešanā, zāles pļaušana ar trimmeri un raideri, koku zāģēšanu un koku zaru apzāģēšanu);
Lasīt vairāk
Citāds skatījums uz lietām un notikumiemRojas pagasta bibliotēkā viesojās rakstnieks un publicists, vairāku populāru grāmatu autors Māris Ruks kopā ar apgāda “Antava” pārstāvi Antru Miezi.

20. oktobra pēcpusdienā Rojas pagasta bibliotēkā viesojās rakstnieks un publicists, vairāku populāru grāmatu autors Māris Ruks kopā ar apgāda “Antava” pārstāvi Antru Miezi.

Lasīt vairāk