Tūrisms

Restorāns „Dzintarkrasts”

Atvērt karti un objektu

Restorānā ir pieejami gan izsmalcināti zivju un gaļas ēdieni, gan kurzemnieku lauku virtuvei raksturīgie ēdieni.

Restorāns spēj uzņemt līdz pat 60 viesiem. Restorānā ir iespējams pasūtīt ēdināšanu sporta pasākumu organizēšanā, konferenču norises laikā, kā arī citu svinību un svētku laikā.

Sporta un atpūtas komplekss, Žocene, Rojas novads
tālr.  +371 28600600.
tālr. restorānā: +371 29 105 411
darba laiks: 9.00–23.00
e-pasts: info@dzintarkrasts.lv
internetā: www.dzintarkrasts.lv

Restorāns un Atpūtas centrs „Otra puse”

Atvērt karti un objektu

Pie mums jebkurš var nobaudīt latviešu nacionālās virtuves piedāvājumu, Latvijā brūvētu alu un kādu stiprāku malku, gan sildoties pie kamīna aukstā ziemas dienā, gan veldzējoties no karstajiem saules stariem priežu paēnā Alus dārzā.

Ik vienam pieejama ceļotāju bibliotēka un bezmaksas wi-fi internets, galda spēles, biljards. Uzņēmums piedāvā uzklāt svinību un piemiņas galdus, piedāvā pasākuma programmas, noformējumus, mūziku. Iespējams organizēt seminārus, radošās darbnīcas, diskusiju klubus, mūzikas vakarus. Piedāvā pasākumu grupām "Nacionālās virtuves īpatnības", zivju degustācijas, zivju kūpināšanu.

Jūras iela 8, Roja
tālr.  +371 63232226
mob.tālr. +371 29477602
e-pasts: rojahotel@inbox.lv

Darba laiks
svētdien, pirmdien, ceturtdien: 12.00–21.00
piektdien, sestdien: 12.00–23.00

bezmaksas auto stāvvieta un wi-fi internets

Restorāns „Mare”

Atvērt karti un objektu

2012. gada vasarā atvērts restorāns "Mare" ar bāru, āra kafejnīcu un āra terasi ar skatu uz Rojas upi un ostu.

Restorānā iespējams baudīt dažādus ēdienus, dažādām gaumēm, tai skaitā arī zivju ēdienus. Apmeklētājiem tiek piedāvāts arī dzīvais Latvijas alus. Ikviens ceļotājs un garāmgājējs ir laipni aicināts iegriezties restorānā un izbaudīt jauko un brīvo gaisotni. Vasarā nedēļas nogalē šeit notiek jauki āra koncertiņi. Ziemas sezonā apmeklētājus pieņem pēc iepriekšēja pieteikuma.

Selgas iela 1C, Roja, Rojas novads
tālr. (+371) 28328599, (+371) 29169490
e-pasts: viesnicamare@inbox.lv
internetā: www.hotelmare.lv; www.facebook.com/hotel.mare

Krodziņš "Rēderi"

Atvērt karti un objektu

Krodziņa "Rēderi" mājīgajā atmosfērā Jūs nesteidzoties varat izbaudīt sātīgas pusdienas un romantiskas vakariņas. Vasaras siltajos mēnešos piedāvājam baudīt maltīti vasaras terasē.

Piedāvājam ēdienkarti, kas patiks dažādām gaumēm, gan pieaugušajiem, gan bērniem.  Viesnīca un tās apkārtne ir piemērota vieta kāzu svinībām. Mūsu personālam ir pieredze galdu klāšanā kāzām un citām svinībām, kā arī tūristu grupu ēdināšanā.
Krodziņš atvērts vasaras sezonā.
Priecājamies, ka esam iekļauti Latvijas kulinārajā kartē, kurā atzīmēti ēdināšanas uzņēmumi, kas piedāvā latviskos un īpašos "firmas" ēdienus.
Vakara nokrēslu un saulrietu romantiskā noskaņā piedāvājam vērot no viesnīcas terases baudot laba vīna glāzi. Esat vienmēr mīļi gaidīti!

"Vējkalni", Kaltene, Rojas novads
tālr.  (+371) 63220558
mob.tālr. (+371) 29238929
e-pasts: hotelrederi@inbox.lv
internetā: www.hotelrederi.lv, www.facebook.com/viesnica.rederi

Kafejnīca – veikals "Ķipītis"

Atvērt karti un objektu

Klientiem iespējams paēst uz vietas gatavotu siltu ēdienu katru dienu. iespējams baudīt arī uz vietas gatavotus konditorejas izstrādājumus – plātsmaizes, picas, ruletes, u.c. Maltīte pieejama par demokrātiskām cenām. Klientiem pieejams arī bezmaksas wi-fi internets.

Selgas iela 4, Roja.
tālr.  +371 63291658.
mob.tālr. +371 26373806
darba laiks: 9.00–21.00

Melnsila krogs

4 attēli

Bauda un atpūta līdz galam patiesi ir tad, ja tas ir stāsts arī par ēdienu!

“Melnsila krogs” piedāvā ēdiena baudīšanas priekus pašā jūras krastā. Krodziņš ir atvērts no jūnija līdz septembrim un šeit ir iespējams izbaudīt ēdienu garšu baudas un atpūtas radītu eiforiju, kā arī romantiskus saulrietus!
Piedāvājumā tradicionālās latviešu ēdienu pamatvērtības apvienojumā ar dažādu gadsimtu latviešu virtuves garšu niansēm, sākot ar vārītiem kartupeļiem un siļķi un beidzot ar rasolu. Porciju lielums – samērīgs, ēdiena kvalitāte – atbilstoša sezonai, cenas – draudzīgas!
Steidzīgākajiem krodziņa apmeklētājiem piedāvājam demokrātisko dienas piedāvājumu! Savukārt, ja ceļojat lielākā cilvēku grupā un vēlaties pie mums ieturēt maltīti, lūdzu, ziņojiet mums laicīgi!

 Kontakti: tel.: 28605606

e-pasts: info@melnsils.lv

Internetā: www.melnsils.lv

Tūrisms
Mājas lapa pašreiz atrodas testa stadijā. Par pamanītajām kļūdām, lūdzu, ziņot uz e-pastu majas.lapa@roja.lv