JAUNĀKĀS ZIŅAS Kalendārs Informatīvais izdevums "Banga"

Sporto Rojas invalīdu biedrība

15. septembrī Rojas stadiona sporta spēļu laukumos notika Rojas invalīdu biedrības sporta diena. Uz to bija ieradušies arī Rojas invalīdu biedrības draugi no Saldus, Dundagas un Talsu invalīdu biedrībām.

Lasīt vairāk
3. vieta Smiltenē

No 7.-9. septembrim Smiltenē notika starptautiskais basketbola turnīrs 2006. g.dz. un jaunākiem zēniem. Šajās sacensībās piedalījās arī mūsu sporta skolas jaunie basketbolisti. Tika izcīnītas uzvaras pret Narvas, Siguldas un Smiltenes komandām, bet zaudējām Madonas un Iecavas komandām.

Lasīt vairāk
Noslēgusies Simtgades priežu stādīšanas talka

Turpinot 2007. gadā aizsāktās vides organizāciju iniciatīvas piekrastes kāpu joslas saglabāšanai, sabiedriskās kampaņas „Saglabāsim Latvijas Kāpas” ietvaros un atzīmējot Latvijas simtgadi, Latvijas Zaļā kustība sadarbībā ar VAS “Latvijas Valsts meži” Ziemeļkurzemes reģionu, 8. septembrī rīkoja Kāpu nostiprināšanas Rudens talku, kuras laikā tika iestādīti 7000 priežu dēsti. Ņemot vērā, ka mūsu jūras piekrastes kāpās ir notikuši ievērojami erozijas procesi, kurus izraisījušas gan vētras, gan neapdomīga cilvēku rīcība, priežu stādīšanas talka tika rīkota visvairāk noslogotajās vietās Rojas un Mērsraga novadu piekrastēs.

Lasīt vairāk
Rojas vidusskolā atvērta Dabas vides estētikas studija

Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atklāta projektu iesnieguma konkursa Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma: 19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes: 19.2.2. “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” projekta ietvaros Rojas vidusskolā atvērta Dabas vides estētikas studija.

Lasīt vairāk
Rojas vidusskola jauno mācību gadu sāk ar pozitīvām domām

Tikko iesācies jaunais mācību gads. Santai Veidei šis būs jau otrais gads skolas direktores amatā. Sarunā ar “Bangu” direktore dalās pārdomās par aizvadīto mācību gadu un plāniem šajā, jaunajā mācību gadā.

Lasīt vairāk
Zinību diena Rojas vidusskolā

Svelmainās vasaras dienas jau aiz muguras, un kā gan varētu zināt, ka laiks iet uz rudens pusi, ja pie durvīm neklauvētu pirmais septembris. Visās ģimenēs, kur mīt lielāki vai mazāki skolēni, vai somas krāmē nākamie studenti, šī ir īpaša – Zinību diena, satraukuma diena, atvadu diena. Protams, skolēniem un studentiem ir skumji, ka brīvdienas ir beigušās. Tomēr priekšā tikšanās ar esošajiem un jaunajiem draugiem.

Lasīt vairāk
“Senā uguns nakts” Rojā pulcē simtiem cilvēku

Ik gadus Baltijas jūras krastā tiek aizdedzināti ugunskuri, lai parādītu piejūras tautu vienotību, atcerētos mūsu vēsturi un aicinātu padomāt par to, kā mēs rūpējamies par savu vislielāko bagātību – jūru un dabu.

Šogad Latvijas valsts simtgades projekta ietvaros “Senā uguns nakts” tika atzīmēta īpaši, kopīgi ar Lietuvas un Igaunijas tautām svinot visu Baltijas valstu simtgades, kopā sajūtot vēstures elpu, vienotību un piederību savai zemei, tautai un Baltijas jūrai.

Lasīt vairāk
ANGĻU VALODAS APMĀCĪBAS ROJĀ

Rojas tūrisma informācijas centrā 18. septembrī atsākas angļu valodas apmācības. Tiek komplektētas divas grupas – ar un bez angļu valodas priekšzināšanām.

Uz apmācībām tiek aicināti pieteikties visi, kas vēlas uzlabot un papildināt savas angļu valodas zināšanas, kā arī tie, kam nav angļu valodas priekšzināšanas, bet ir vēlme tādas iegūt!  Apmācības notiks nelielās grupās (4-6 cilv.).

Lasīt vairāk
Sākusies trešā pieteikšanās ES fondu mācībām pieaugušajiem 11 nozarēs

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ir uzsākusi trešo pieteikšanās kārtu Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Tajā ikviens strādājošais un pašnodarbinātais no 25 gadu vecuma var pieteikties mācībām 11 tautsaimniecības nozarēs, līdz 17. septembrim iesniedzot pieteikumu kādā no 70 izglītības iestādēm visā Latvijā.

Lasīt vairāk