JAUNĀKĀS ZIŅAS Kalendārs Informatīvais izdevums "Banga"

29., 30., 31. jūlijs - "Mazās Rojas kino brīvdienas. Programma"

Ceturtdiena, 29. jūlijs plkst. 21.30 “70.gadu retro vakars”
Gaidot labvēlīgo tumsu, muzicēs RŪTA DŪDUMA-ĶIRSE un JĀNIS ĶIRSIS. Skanēs dziesmas, gluži kā no to laiku radio!
Kinokritiķes un kino zinātnieces DITAS RIETUMAS ievadvārdi un lieliskā detektīvfilma “ŠAHS BRILJANTU KARALIENEI” (1973.g.), rež. Aloizs Brenčs.

Lasīt vairāk
Kapusvētki Rojas pagasta kapsētās

31. jūlijā

12.00 Melnsila kapos

13.00 Ģipkas kapos

 

29. augustā

10.30 Valgalciema kapos

11.30 Kaltenē Baznīcas kapos

13.00 Rojas kapos

Lasīt vairāk
Aicina pieteikties ģimenes bezmaksas vasaras nometnei

Kurzemē dzīvojošās ģimenes, kuras ir apsvērušas iespēju kļūt par aizbildņiem, adoptētājiem vai audžuģimenēm, aicinātas pieteikties integratīvai diennakts nometnei “Ar spēka sauli sirdī”, kas notiks no 20. -22. augustam Mērsraga novada Upesgrīvā. Nometni projekta “Kurzeme visiem” ietvaros organizē Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar SIA “Stieress”, un tajā būs iespēja, baudot dažādas aktivitātes, tikties ar bērniem no sociālās aprūpes centriem un potenciālajām audžuģimenēm, adoptētājiem un aizbildņiem, gūt papildu zināšanas un iemaņas par bērnu uzņemšanu ģimenēs, kā arī dzirdēt pieredzes stāstus, kas iedvesmos un palīdzēs pieņemt lēmumu.

Lasīt vairāk
Jūlijā notiks jaunā Talsu novada attīstības programmas izstrādes tematisko darba grupu sanāksmes

Turpinot attīstības plānošanas dokumentu izstrādi, Talsu novada pašvaldība aicina interesentus izmantot sabiedrības līdzdalības iespēju un līdzdarboties attīstības programmas izstrādes tematiskajās darba grupās, kas notiks no 26. līdz 28. jūlijam tiešsaistes platformā ZOOM.

Dalība tematiskajās darba grupās ir vēl viena iespēja līdzās jau notikušajām aptaujām paust savu viedokli un sniegt priekšlikumus par nepieciešamajiem pilnveidojumiem Talsu novada teritorijas attīstībā. Tā ir iespēja arī neklātienē satikties, iepazīties, diskutēt un radīt idejas ar novada iedzīvotājiem, uzņēmējiem un attiecīgo nozaru pašvaldības speciālistiem.

Lasīt vairāk
Rojas novada dome aicina pieteikt bērnus vasaras dienas nometnei

Talsu novada dome Eiropas Sociālā fonda projekta „Esi vesels - ieguldījums tavai nākotnei!” līguma Nr.9.2.4.2./16/I/044 ietvaros aicina Rojas pagasta iedzīvotājus pieteikt savus bērnus vasaras dienas nometnēs „Spirgts un vesels ”. Dalība nometnē ir bezmaksas.

Pirmā dienas nometne tiek organizēta Rojas novada bērniem vecumā no 9 gadiem līdz 12 gadiem. Nometne notiks Rudē, BLPJC „Varavīksne” no šī gada 2. augusta līdz 6. augustam, tajā tiks uzņemti 15 dalībnieku.

Lasīt vairāk
Projekts “Čaklās rokas!”

Biedrība „Talsu rajona partnerība” un Lauku atbalsta dienests par Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku attīstības programmas (LAP) 2014.–2020. gadam apakšpasākuma 19.2 „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju’’ atbalstījis Rojas invalīdu biedrības projektu “Čaklās rokas!” Nr.20-08-AL35-A019.2204-000003.

Lasīt vairāk
Jūra kļūdas nepiedod, jeb visam rakstītajam nevar ticēt

2. jūlijā Rojas Jūras zvejniecības muzejā notika piemiņas pasākums 1976. gadā mīklainos apstākļos avarējušā z/k “Banga” zvejas kuģa MSTB-17 “Saule” bojāgājušo zvejnieku atcerei. Pulksten 13.00 uz notikuma vietu ar Jūrasspēku kuģi devās grupa interesentu, lai kuģa bojāejas vietā noturētu piemiņas brīdi ar vainaga nolaišanu jūrā un godinātu traģēdijā bojāgājušos zvejniekus, bet pievakarē interesenti pulcējās muzeja pagalmā, lai noklausītos muzejpedagoga Gaida Riekstiņa-Maures pētījumu par pirms 45 gadiem notikušo traģēdiju, kura būtībā izdzēsa četru cilvēku dzīvības, jo, kā zināms, vēlāk traģiski gāja bojā arī toreiz avārijā izdzīvojušais kuģa kapteinis Imants Krasons.

Lasīt vairāk
Maijs sākās ar brīvdienām un beidzās ar burzmu

Ar eksāmeniem, mācību gada beigām, skolas beigšanu, ar Vasarsvētkiem un Rojas novada svētkiem, ar saulainām, siltām dienām, un ar vilinājumu ticēt, ka vasara, kura sākas ar sauli, arī turpināsies ar saulainām dienām…

Lasīt vairāk
Pateicība

Paldies maniem novadniekiem par uzticības balsojumu un manas komandas veikuma novērtējumu, ko apliecinājāt šajās pašvaldību vēlēšanās!

No jūlija man nāksies strādāt citā komandā, lielākā veicamo darbu apjomā, bet nepiemirstot par doto solījumu – strādāt piejūras ciematu un ļaužu interesēs, ko arī darīšu atbildīgi un pēc labākās sirdsapziņas.

Lasīt vairāk