JAUNĀKĀS ZIŅAS Kalendārs Informatīvais izdevums "Banga"

Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līgumu pārslēgšana Rojas novadā

2018. gada februārī Rojas novadā tiks organizēti papildus izbraukumi sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līgumu pārslēgšanai ar  AAS “Piejūra”.

Aicinām nekustamā īpašuma īpašniekus un namu apsaimniekotājus (turpmāk – klientus) ierasties zemāk minētajos datumos, laikos un vietās, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu.

Lasīt vairāk
Finanšu pratības meistarklase LIAA Talsu biznesa inkubatorā

Aicinām visus interesentus uz "Finanšu pratības meistarklasi" 20. februārī LIAA Talsu biznesa inkubatorā.

Meistarklases mērķis ir sniegt praktiskus ieteikumus finansiālo prasmju attīstīšanai un līdzšinējo ieradumu maiņai, lai iegūtu spēju kontrolēt savus finanšu ieradumus uz veselīgākiem un noderīgākiem.

Lasīt vairāk
Rojas bibliotēkā izstādē krūzītes no dažādām valstīm

Februārī Rojas bibliotēkā vaļasprieku izstāžu ciklā piedāvājam apskatīt Mārītes Celmiņas krūzītes, kas atvestas no ceļojumiem pa dažādām valstīm.

Par ceļojumiem Mārīte stāsta daudz labprātāk nekā par krūzītēm, jo sākumā nemaz nav bijis nodoma tās krāt.

Lasīt vairāk
Noslēdzies projekts "Mana līdzdalība Rojas nākotnei"

No 2017. gada 21. novembra līdz 2018. gada 31. janvārim Rojas novadā tika realizēts projekts “Mana līdzdalība Rojas nākotnei ” (Nr. 2-25/58).

Projekta mērķis bija veicināt dialogu starp jauniešiem un politikas veidotājiem Rojas novadā. Lai sasniegtu projekta mērķi, tika organizētas šādas aktivitātes: jauniešu un Rojas pašvaldības darbinieku diskusija ”Kā pilnveidot darbu ar jaunatni Rojas novadā?”, jauniešu un politikas veidotāju forums “Kāpēc man palikt/ atgriezties Rojā?”, jauniešu un lēmumu pieņēmēju diskusija „Es - Eiropai”, jauniešu un Rojas pašvaldības darbinieku diskusija ”Mēs Rojas nākotnei”.

Lasīt vairāk
Kas ir audžuģimene

Vēlamies uzrunāt ģimenes (personas), kas ir apsvērušas iespēju kļūt par audžuģimeni, domājušas par to, kā palīdzēt bērniem bāreņiem  – ja jums ir vēlme dot mīlestību, mājas sajūtu un iespēju bērnam augt labvēlīgā, ģimeniskā vidē un esat gatavi atvērt savas mājas durvis uz laiku kādam bērnam, kura vecāki nespēj vai negrib par viņu rūpēties – jums ir iespēja kļūt par audžuģimeni.

Esam sagatavojuši nelielu informāciju par jautājumiem saistībā ar audžuģimenēm.

Lasīt vairāk
Jaunsardzes kustība

Bērni un jaunieši vecumā no 10 gadiem līdz 21 gadam var darboties brīvprātīgā kustībā "Jaunsardze". Jaunsardzes darbu, kā arī izglītošanu valsts aizsardzības jomā, atbilstoši jaunsargu interešu izglītības programmai,  organizē un īsteno Jaunsardzes un informācijas centrs (turpmāk - JIC) vai tā pilnvarotas personas.

Lasīt vairāk
„Jauno talantu” koncerts Rojas Mūzikas un mākslas skolā

31. janvārī mūsu skolā varējām baudīt skaistu koncertu. Pie mums viesojās jaunie mākslinieki, kuri studē mūziku labākajās Maskavas mūzikas skolās – Gņesinu speciālajā mūzikas skolā, Gņesinu Mūzikas Akadēmijā, Skrjabina mūzikas koledžā (jāatzīmē, ka ieradies bija arī koledžas direktors Oļegs Gaponovs). Koncerts Rojā notika festivāla „Mūzika bez robežām” ietvaros, kurš notiek Latvijā no 28. janvāra līdz 3. februārim. Šis festivāls pirmo reizi izskanējis 2000. gadā, un to organizē Starptautiskais mūzikas centrs „Jaunie talanti”, kura direktore ir Tatjana Koroļova. Festivāla mērķis ir propogandēt klasisko mūziku jauno talantu izpildījumā no dažādām valstīm.

Lasīt vairāk
“Zelta zivtiņai” – 55!

Pirmsskolas izglītības iestādē “Zelta zivtiņa” 26. janvāra rīts atnāca rosības un prieka pilns, gan lielie, gan mazie gatavojās iestādes 55. jubilejai. Svētki sākās ar grupas “Karūsiņas” teātra izrādi “Zelta zivtiņa”, kur galveno lomu tēlotāji Landa, Artūrs un Lauma, piepalīdzot grupiņas draugiem, aizveda mūs tālā senatnē un pasakā, kura turpinājās visus svētkus. “Burbulēni” atveidoja dzīvi jūrmalā – zēnu sapņus par kuģošanu ar kuģi pauda Haralds un Matīss, bet visiem raits solis bija dejā “Zvejnieks mani aicināja”.  “Stagarēni” sveica visus jubilejā ar rotaļām “Saulīti” un “Eju es pa taku”, kur bērni atpazina bērnudārza darbiniekus.  Pašiem mazākajiem “Asarēniem” raits bija dejas solis deju popūrijā.

Lasīt vairāk
Mājas lapa pašreiz atrodas testa stadijā. Par pamanītajām kļūdām, lūdzu, ziņot uz e-pastu majas.lapa@roja.lv