JAUNĀKĀS ZIŅAS Kalendārs Informatīvais izdevums "Banga"

Izmaiņas Rojas novada Pašvaldības policijas darba laikā

Informējam, ka laika posmā no 2020.gada 17.septembra līdz 28.septembrim mainīts Rojas novada Pašvaldības policijas darba laiks:

  • Pirmdienās un otrdienās sabiedriskās kārtības nodrošināšanas jautājumos vērsties Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē - Talsu iecirkņa dežūrdaļā pa tālr. 63222085.
  • Pārējās nedēļas dienās sabiedriskās kārtības nodrošināšanas jautājumos zvanīt uz Rojas novada Pašvaldības policijas diennakts tālr: 28600215.
Lasīt vairāk
Rojenieki un viesi iepērkas Rudens tirdziņā

12. septembrī ikdienā klusajā Rojas Jūras zvejniecības muzeja sētā valdīja liela rosība – te ļaudis bija pulcējušies ikgadējā muzeja rīkotajā tirdziņā.

Lasīt vairāk
Lasīt vairāk
Ekonomikas ministrs vizītē Rojā iepazīstas ar vietējo uzņēmējdarbību

4. septembrī Rojā viesojās Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs. Kopā ar ministru bija arī LIAA vadītājs Kaspars Rožkalns un pārstāvis no ALTUM. Savukārt Roju pārstāvēja domes priekšsēdētāja Eva Kārkliņa, Rojas ostas pārvaldnieks Jānis Megnis un uzņēmēja Zane Vaivode.

Lasīt vairāk
Rojā “Senās uguns nakts” pasākumā, dziedot dzīves svinēšanas himnu un dedzinot uguns skulptūru, atvadās no vasaras

29. augusta vakarā jau 22 reizi Rojas kultūras centra darbinieki aicināja interesentus uz vasaras noslēguma pasākumu “Senās uguns nakts”. Spītējot nelabvēlīgajiem laika apstākļiem, pasākums pulcēja teju 1000 ļaužu, kuri bija izvēlējušies no vasaras atvadīties šādi – sanākot kopā, baudot labu mūziku un skatoties, kā jūra un uguns veido īpašu maģiju.

Lasīt vairāk
Zinību diena PII “Zelta zivtiņa” kopā ar klauniem Čiku un Čapu “Atnāc, kopā būs jautri!”

Pirmais septembris PII “Zelta zivtiņa” sākās agri no rīta ar klauniņu Čapa (skolotāja Iveta) un Čika (skolotāja Mudīte) rosīšanos, gatavojot atrakcijas un pārsteigumus iestādes audzēkņiem un viņu vecākiem. Kā pirmos klauniņi sagaidīja Aleksu Eniju ar mammu, kurai pirmajai bija iespēja iemēģināt svētku atrakciju ceļs, kurš izvietots uz jaunā bērnudārza bruģa, kurš tikko nodots lietošanai iestādes darbiniekiem, bērniem un viņu vecākiem. 

Lasīt vairāk
Rojas brīvdabas estrādē ieskandināta Zinību diena

Ar skanīga zvaniņa skaņām 1. septembrī Rojas brīvdabas estrādē tika iezvanīts 1. septembris – Zinību diena. Pirmie uz skatuves vietas ieņēma pirmklasnieki savu audzinātāju Ilgas Mazkalniņas un Jolantas Švarcbahas vadībā. Tradicionāli katra pirmklasnieka mazā plaukstiņa iegūla divpadsmito stiprajās rokās.

Lasīt vairāk
Rojas domē viesojas NATO pārstāvji

27. augustā Rojas novada domes priekšsēdētāja Eva Kārkliņa un pašvaldības policijas vecākais inspektors Alfrēds Liepnieks tikās ar Zemessardzes 46. kājnieku bataljona komandieri, pulkvežleitnantu Jāni Lakševicu, seržanti Annu Gromu, zemessardzi Līvu Vecvagari un diviem viņu kanādiešu kolēģiem.

Lasīt vairāk
Rojas novada izglītības iestādes jaunajam mācību gadam gatavas

Pirmais septembris – svētku diena visas Latvijas pedagogiem, bērniem un viņu vecākiem. Tam, lai jaunais mācību gads sāktos bez raizēm, nopietni gatavojušies arī Rojas novada izglītības iestāžu darbinieki.

pastāstīja Rojas vidusskolas direktore Santa Veide, skolas durvis 1. septembrī vērs 294 audzēkņi un 26 “Pūcīšu” grupiņas bērni. Mazos ķiparus audzināt šogad palīdzēs arī jaunā skolotāja Vita Gideka un audzinātāju palīgi Ilze Šteinfelde un Lauma Kuzmuka. Savukārt vidusskolas kolektīvā ienāks jaunā fizikas skolotāja Ilga Treimane.

Lasīt vairāk