JAUNĀKĀS ZIŅAS Kalendārs Informatīvais izdevums "Banga"

SIA „Rojas DzKU” izsludina iepirkumu: “Jaunu kanalizācijas tīklu izbūves un pārbūves darbi Rojā”

Iepirkuma id.Nr.: SIA „Rojas DzKU” 2018/10

Pasūtītājs: SIA „Rojas DzKU”, reģ. Nr. 49003000396, Selgas iela 8, Roja, Rojas novads, kontaktpersona: ūdenssaimniecības vadītājs Haralds Valdemārs, tālrunis 29136442, dzku@roja.lv.

Iepirkuma priekšmets: Iepirkuma priekšmets ir būvdarbi – kanalizācijas tīklu izbūvei Rojā saskaņā ar Tehnisko specifikāciju un Būvprojektu. Būvdarbu apjoms: jaunu kanalizācijas tīklu izbūvei: 1530 m, t.sk. kanalizācijas spiedvads - 225 m, kanalizācijas tīklu pārbūve - 200 m, jaunu kanalizācijas sūkņu staciju izbūve – 3 gab. un 2 gab. kanalizācijas sūkņu staciju rekonstrukcija.

Lasīt vairāk
PAZIŅOJUMS PAR IEPIRKUMA PROCEDŪRAS PĀRTRAUKŠANU!

Pasūtītājs: SIA „Rojas DzKU”, reģ. Nr. 49003000396, Selgas iela 8, Roja, Rojas novads, tālrunis: 63232347, e-pasts: dzku@roja.lv

Projekta nosaukums: “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Rojā, III kārta” (Identifikācijas Nr. 5.3.1.0/17/I/024).

Iepirkuma procedūras nosaukums: “Jaunu kanalizācijas tīklu izbūves un pārbūves darbi Rojā”, Iepirkuma id. Nr.: SIA „Rojas DzKU” 2018/8

Lasīt vairāk
Atjaunos Ģipkas laipu 240 m2 platībā

Latvijas Pašvaldību savienība kā nacionālās nozīmes projekta “Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana” vadošais partneris ir noslēgusi līgumu ar Latvijas vides aizsardzības fondu par projekta finansēšanas un izpildes kārtību, kur Rojas novada dome ir viens no sadarbības partneriem. Projektā ir 18 sadarbības partneri no visām Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes pašvaldībām.

Lasīt vairāk
Vieglatlētu jūnijs

2. jūnijā Rojas stadionā notika Kurzemes reģiona atklātā jaunsardzes četrcīņa vieglatlētikā – 60 m, tāllēkšana, bumbiņas mešana un izturības skrējiens, kurš katrai vecuma grupai ir cits. Individuālais vērtējums katrā vecumā notika atsevišķi divās grupās: I grupa – jaunsardzes dalībnieki, bet II grupa – sporta skolu un skolu dalībnieki.

Lasīt vairāk
Pieteikšanās svētku tirdziņam Zvejnieksvētku laikā Rojā, 14.jūlijā

Rojas novada pašvaldība aicina pieteikties visus uzņēmējus un tirgotājus, kas vēlas piedalīties Zvejnieksvētku tirdziņā, Rojā. Šogad Zvejnieksvētki norisināsies 14. jūlijā.

Īpaši tiks gaidīti tirgotāji, kuri var piedāvāt mājražotāju produkciju, zivju produkciju, lauksaimniecības produktus, dažādus pašgatavotus rokdarbus un mākslas izstrādājumus. Aicināti savlaicīgi pieteikties arī vietējie novada uzņēmēji un tirgotāji.

Lasīt vairāk
Kas jāzina laulātajam kā mantiniekam pēc mīļotā cilvēka nāves

Vairāk nekā 60% cilvēku, kuri vēršas pie Latvijas notāriem mantojuma lietas sakarā pēc sava laulātā nāves, nav pat pamatzināšanu par savām tiesībām un iespējām – tā liecina Latvijas Zvērinātu notāru padomes (LZNP) apkopotie dati.

Lasīt vairāk
Rūpēties par veselību Dziesmu svētkos ir tikpat svarīgi, kā nesajaukt deju soļus

Ar dziesmām, dejām, košiem tērpiem pavisam drīz Rīgu krāšņāku darīs Dziesmu un deju svētku dalībnieki. Vēl pirms lielā notikuma Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) speciālisti un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi aicina ikvienu padomāt par savu veselību.

 

Lasīt vairāk
FONDS „1836” AICINA PIEVIENOTIES TŪRISMA CEĻA VEIDOŠANĀ APKĀRT LATVIJAI ROJAS NOVADĀ, CEĻĀ NO KOLKAS LĪDZ KALTENEI

Nedēļas nogalē – 16. un 17. jūnijā –, notiks šī gada astotais fonda „1836” gājiens no Kolkas līdz Kaltenei. Pirmajā dienā gājiens sāksies Kolkas ragā, kur 2016. gadā tika ierakts pirmais fonda 1836 robežstabiņš, pirmajā dienā plānots noiet aptuveni 25km līdz Ģipkai. Ceļš gājējus vedīs gar skaisto un vilinošo jūras krastu, pa ceļam apskatot Baltās kāpas. Dienas noslēgumā pie ugunskura notiks sadziedāšanās. Savukārt svētdien, no rīta apskatīsim Ģipkas baznīcu, ieraksim 1836 robežstabu un dosimies 22 km garā ceļā līdz Kaltenei. Kā jau tradīcija gājiena noslēgumā plkst. 18:36 Rojas Kultūras centrā izskanēs fonda „1836” un draugu koncerts, uz kuru ir mīļi aicināts ikviens!

Lasīt vairāk
Konkurss “Vai tu mīli jūru?”

"Hei, peldam!", "Jūras valdnieki", "Rojas resgaļi", "Burinieki", "Jūras lauvas", ''Asprātīgie matroži", "Burbulīši", "Haizivis", "Jūras vilki", "Ziemeļu mols", "Rojas ezīši čībiņās" – kas gan viņi visi ir? 30. maijā pirms mācību gada noslēguma Rojas pludmalē saules un jūras iepriecināti uz starta pulcējās Rojas vidusskolas 4. – 11. klašu jūras mīlētāju komandas. 

Lasīt vairāk