JAUNĀKĀS ZIŅAS Kalendārs Informatīvais izdevums "Banga"

Novembris – Latvijas valsts svētku mēnesis

Novembris Latvijai un tās tautai allaž bijis īpašs ar Lāčplēša dienu – 11. novembri - un Latvijas Republikas proklamēšanas dienu 18. novembrī. Šogad kopā būšana svētkos bija liegta, taču tas netraucēja tos atzīmēt katram savā sirsniņā, savā ģimenē, bet visiem kopā – attālinātā režīmā. Kā pārliecinājāmies Lāčplēša dienā, arī pandēmijas pārņemtajā rudens laikā var piedzimt gaisma, godinot mūsu valsts brīvības cīnītājus. Svinīgi izgaismots bija Rojas kultūras centrs, novada dome, brīvdabas estrāde, Rojas vidusskola un Mūzikas un mākslas skola un citas iestādes.

Lasīt vairāk
Ziemassvētku vecīša vēstījums Rojas novada trūcīgām, maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm

Sakarā ar situāciju pasaulē, mūsu visu drošības labad, šogad nav iespējams tikties ikgadējā Ziemassvētku pasākumā, kuru rīko sociālais dienests.

Tomēr svētki būs! Ziemassvētku vecīša rūķi sociālajā dienestā čakli strādā un gatavo dāvaniņas, lai iepriecinātu bērnus citādāk.

Ziemassvētku vecītis lūdz visas Rojas novada trūcīgās, maznodrošinātās un daudzbērnu ģimenes līdz š.g. 13. decembrim pieteikt dalību citādākiem Ziemassvētkiem, rakstot vēstuli uz e-pastu: ziemassvetki@roja.lv

Vēstulē jānorāda vecāka vārds, uzvārds, telefona numurs, dzīvesvietas adrese, kā arī bērnu vārdi un vecums.

Neskaidrību un jautājumu gadījumā zvanīt uz tel.: 27234286.

Lasīt vairāk
Lasīt vairāk
Informācija

Informējam, ka saskaņā ar 17.11.2020. Rojas novada domes lēmumu, nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas termiņš pagarināts līdz 31.12.2020.

Lasīt vairāk
Lai svētki katrā sirdī!

Šogad kopā būšana svētkos ir liegta, bet mēs, lai arī attālināti, centīsimies būt kopā.

18. novembrī pulksten 12.00 “Raida Roja” lapā feisbukā pie jums dosies svētku video “Tēvzemes mērs ir sirds”, kurā dzirdēsiet un redzēsiet Rojas novada domes priekšsēdētājas Evas Kārkliņas apsveikumu un mūsu lepnuma pilnos stāstus par šī gada novada domes apbalvotajām personām – Egilu Mūrnieku, Veltu Mitenbergu, SIA “Ķipītis Roja”, Kristīni Voldemāru, Marutu Zemturi, Tīnu Luīzi Bernāni, Patrīciju Kleinbergu un Kristapu Ričardu Freimani.

Lasīt vairāk
Lasīt vairāk
3. decembris – donoru diena Rojā

“Covid-19” vīrusa izplatība un ieviestie drošības pasākumi pēdējos mēnešos ir radījuši daudz jaunu izaicinājumu visiem, tai skaitā donoru kustībai. Tomēr vīruss nav apturējis citas smagas saslimšanas un nelaimes gadījumus. Arī šobrīd slimnīcās atrodas daudzi pacienti, kuriem vajadzīga asins pārliešana. Lai glābtu šo pacientu dzīvību, nepieciešams donoru atbalsts. Rojā donori tiks gaidīti 3. decembrī no pulksten 10.00 līdz 13.00 kultūras centra lielajā zālē.

Lasīt vairāk
Novembris – valsts svētku mēnesis

11. novembris – Lāčplēša diena un 18. novembris – Latvijas Republikas proklamēšanas diena, īpaši jau šogad, ir kā apliecinājums tam, ka arī šajā tumšajā, pandēmijas pārņemtajā rudens laikā var piedzimt gaisma, godinot mūsu valsts brīvības cīnītājus. Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ šogad Rojā nenotiks tradicionālais Lāčplēša dienas Lāpu gājiens, nenotiks arī valsts svētkiem veltītais pasākums 18. novembrī Rojas kultūras centrā.

Lasīt vairāk
Bērniem sagādātais prieks

Kas bērniem un pieaugušajiem sagādā prieku? Protams, tie ir svētki! Arī Rojas PII "Zelta zivtiņā" svētki neizpaliek.10. novembrī svinējām gadskārtu svētkus - Mārtiņus. Nedaudz savādāk nekā ierasts. Bērnu mazās sirsniņas iepriecināja gailītis (Laura Koņeva) un vistiņa (Baiba Muskare). Kopīgi gājām  rotaļās, dejojām, dziedājām un pats galvenais uzdevumus bija atrast abu personāžu pazaudēto naudas maku.

Lasīt vairāk