JAUNĀKĀS ZIŅAS Kalendārs Informatīvais izdevums "Banga"

Papildus izbraukumi sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līgumu slēgšanai Rojā

22. martā, Rojā, iedzīvotājiem būs iespēja pārslēgt līgumus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu ar AAS “Piejūra”.

Aicinām ikvienu ierasties norādītajā laikā un vietā, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu.

Lasīt vairāk
Kandidātu pieteikšanās SIA “Rojas DzKU” valdes locekļa amatam

Uz SIA “Rojas DzKU” valdes locekļa valdes locekļa amatu var pretendēt kandidāti, kuri atbilst šādiem profesionalitātes un kompetences kritērijiem:

  • atbilstība Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma 37. panta otrās daļas un 79. panta otrās daļas prasībām;
  • atbilstība likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” prasībām;
  • valsts valodas zināšanas;
  • vismaz pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālajās zinātnēs vai inženierzinātnēs;
  • vismaz trīs gadu pieredze (pēdējo piecu gadu laikā) vadošā amatā, vēlams valsts,  pašvaldību vai privātas kapitālsabiedrības vadībā stratēģiskajā un/vai operatīvajā vadībā;
  • nevainojama reputācija;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • datorprasmes – Word, Excel, PowerPoint, Outlook;
  • vēlamas svešvalodu zināšanas.
Lasīt vairāk
Roju pagodina Zviedrijas vēstniece

13. februārī Zviedrijas dienas ietvaros Rojā viesojās Zviedrijas vēstniece Latvijā Annika Jagandere, projekta koordinatore Gaļina Aizvakara un izstādes kuratore Aija Freimane.

Vēstniece viesojās Rojas vidusskolā, ostā, tipogrāfijā “Rauda”, Rojas novada domē, bet tikšanās noslēdzās Rojas kultūras centrā. Rojas vidusskolā vēstniece pārrunāja studiju iespējas Zviedrijā, novērtēja skolēnu Zviedrijas dienai veltīto zīmējumu izstādi, noklausījās meiteņu ansambļa koncertu. Jaganderes kundze pasniedza dāvanas labāko zīmējumu autoriem, un arī pati saņēma dāvanā Evas Kiršteines zīmējumu, kurš tagad rotā vēstniecības telpas Rīgā.

Lasīt vairāk
Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līgumu pārslēgšana Rojas novadā

2018. gada februārī Rojas novadā tiks organizēti papildus izbraukumi sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līgumu pārslēgšanai ar  AAS “Piejūra”.

Aicinām nekustamā īpašuma īpašniekus un namu apsaimniekotājus (turpmāk – klientus) ierasties zemāk minētajos datumos, laikos un vietās, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu.

Lasīt vairāk
Finanšu pratības meistarklase LIAA Talsu biznesa inkubatorā

Aicinām visus interesentus uz "Finanšu pratības meistarklasi" 20. februārī LIAA Talsu biznesa inkubatorā.

Meistarklases mērķis ir sniegt praktiskus ieteikumus finansiālo prasmju attīstīšanai un līdzšinējo ieradumu maiņai, lai iegūtu spēju kontrolēt savus finanšu ieradumus uz veselīgākiem un noderīgākiem.

Lasīt vairāk
Rojas bibliotēkā izstādē krūzītes no dažādām valstīm

Februārī Rojas bibliotēkā vaļasprieku izstāžu ciklā piedāvājam apskatīt Mārītes Celmiņas krūzītes, kas atvestas no ceļojumiem pa dažādām valstīm.

Par ceļojumiem Mārīte stāsta daudz labprātāk nekā par krūzītēm, jo sākumā nemaz nav bijis nodoma tās krāt.

Lasīt vairāk
Noslēdzies projekts "Mana līdzdalība Rojas nākotnei"

No 2017. gada 21. novembra līdz 2018. gada 31. janvārim Rojas novadā tika realizēts projekts “Mana līdzdalība Rojas nākotnei ” (Nr. 2-25/58).

Projekta mērķis bija veicināt dialogu starp jauniešiem un politikas veidotājiem Rojas novadā. Lai sasniegtu projekta mērķi, tika organizētas šādas aktivitātes: jauniešu un Rojas pašvaldības darbinieku diskusija ”Kā pilnveidot darbu ar jaunatni Rojas novadā?”, jauniešu un politikas veidotāju forums “Kāpēc man palikt/ atgriezties Rojā?”, jauniešu un lēmumu pieņēmēju diskusija „Es - Eiropai”, jauniešu un Rojas pašvaldības darbinieku diskusija ”Mēs Rojas nākotnei”.

Lasīt vairāk
Kas ir audžuģimene

Vēlamies uzrunāt ģimenes (personas), kas ir apsvērušas iespēju kļūt par audžuģimeni, domājušas par to, kā palīdzēt bērniem bāreņiem  – ja jums ir vēlme dot mīlestību, mājas sajūtu un iespēju bērnam augt labvēlīgā, ģimeniskā vidē un esat gatavi atvērt savas mājas durvis uz laiku kādam bērnam, kura vecāki nespēj vai negrib par viņu rūpēties – jums ir iespēja kļūt par audžuģimeni.

Esam sagatavojuši nelielu informāciju par jautājumiem saistībā ar audžuģimenēm.

Lasīt vairāk
Mājas lapa pašreiz atrodas testa stadijā. Par pamanītajām kļūdām, lūdzu, ziņot uz e-pastu majas.lapa@roja.lv