JAUNĀKĀS ZIŅAS Kalendārs

Tirgotāju pieteikšanās Zvejnieksvētku tirdziņam Rojā!

Mūsu piekrastes šīs vasaras lielākais pasākums – Zvejnieksvētki Rojā, notiks 8. jūlijā, visas dienas garumā, līdz pat nākošajam rītam.

Kā ierasts, svētku organizatori aicina pieteikt savu dalību uzņēmējiem, tirgotājiem un mājražotājiem svētku tirdziņā. Lai pieteiktos tirdziņam, lūdzam tirgotājiem, līdz 21. jūnijam, elektroniski aizpildīt pieteikuma anketu https://ej.uz/g258

Lasīt vairāk
Ne tikai cilvēki ir čempioniNe tikai cilvēki ir čempioni

Vēl līdz maija beigām Rojas pagasta bibliotēkā ir apskatāma neparasta, apbrīnas vērta izstāde “Ne tikai cilvēki ir čempioni”. Bibliotēkas darbinieces, kā vienmēr, centušās pārsteigt lasītājus un visus interesentus ar ko jaunu, nebijušu. Mirdzoši, spoži kausi, neparastas, krāsainas rozetes, medaļas ar lentēm, diplomi par izciliem sasniegumiem Latvijas mēroga un starptautiskās sacensībās, pārsteidzošas fotogrāfijas un apliecinājumi par sasniegtajiem rezultātiem – tas viss izcilajiem, augsti titulētajiem, lielajiem, skaisti melnajiem suņiem Kroftai, Dorai un Lorettai. Liels izbrīns ir katram, uzzinot, ka bibliotēkā izliktie apbalvojumi ir tikai daļa no visām sapelnītajām godalgām. Čempionu Iegūto apbalvojumu izstādi papildina grāmatas no bibliotēkas krājumiem ”Suņa skola”, “Testi sunim un saimniekam”, “Suņumīļa rokasgrāmata”, “Padomi labu un negantu suņu saimniekiem” u. c.

Lasīt vairāk
Balto galdautu svētki RudēBalto galdautu svētki Rudē

Pavasarīgā 4.maija dienā, par godu Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienai, Rudes BLPJC “Varavīksne” parkā notika Balto galdautu svētku svinības.

Lasīt vairāk
Informācija Rojas pagasta svētku tirdziņa dalībniekiemInformācija Rojas pagasta svētku tirdziņa dalībniekiem

27.maijā Rojā svinam svētkus - Rojas pagasta svētkus! Šajā dienā tiek plānots arī svētku tirdziņš, no pl.11.00, Rojas brīvdabas estrādes teritorijā. Aicinām, dalībai tirdziņā, pieteikties visus tirgotājus, uzņēmējus, amatniekus, mājražotājus, rokdarbniekus un visus citus interesentus. Īpaši gaidām mūsu vietējos Rojas pagasta tirgotājus, ražotājus un mājražotājus. Pieteikšanās tirdziņam līdz 19.05, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu: https://ej.uz/kfoz 

 

Lasīt vairāk
Piedalies zīmējumu konkursā „Mana sapņu rallija mašīna” un iegūsti braucienu ar rallija automašīnu!Mana sapņu rallija mašīna

Šovasar Talsos gaidāms liels notikums – no 16. līdz 18. jūnijam norisināsies FIA  Eiropas  rallija  čempionāta  posms „Tet  Rally  Liepāja”. Talsu novada pašvaldība rūpīgi gatavojas šim vērienīgajam pasākumam un arī šogad organizē bērnu un jauniešu zīmējumu konkursu „Mana sapņu rallija mašīna”!

Lasīt vairāk
Talsi izies pasaulē, un pasaule ienāks Talsos! Dāvini auto modelīšus, lai pilsētā taptu jauns vides objekts!Dāvini auto modelīšus

Ja pirms diviem gadiem, sagaidot rallija automašīnu rūkoņu Talsos, ar līdzcilvēku atbalstu no auto modelīšiem veidojām fotosienu ar uzrakstu „Talsi”, tad šogad aicinām kopā veidot pasauli! Par godu „Tet Rally Liepāja” Talsu posmam Talsu pilsētvidē tiks uzstādīts vides objekts, kas atainos zemeslodi, kur kontinentus iezīmēs auto modelīši.

Lasīt vairāk
“Vienīgais, kas man ir jāzina, ir ceļš uz bibliotēku” /Einšteins/Vienīgais, kas man ir jāzina, ir ceļš uz bibliotēku

20. aprīlī Rojas pagasta bibliotēkā notika Bibliotēku nedēļai veltīta tematiska pēcpusdiena “Bibliotēka manā dzīvē”. Savās atmiņās un sajūtās par pirmo saskarsmi ar grāmatu un bibliotēku dalījās gan bijušie un esošie bibliotekāri, gan mūsu bibliotēkas lasītāji.

Lasīt vairāk
Lasīt vairāk
Paziņojums par diabēta pacientu aprūpi

Jau vairāku gadu garumā Latvijas aptieka realizē nekomerciālu projektu Hronisko pacientu atbalsta programma, kurā ietilpst Diabēta pacientu atbalsta programma.

Lai gan apzīmējums labbūtība (labklājība, labbūšana, angliski "well-being") sabiedrības apritē ir ienācis salīdzinoši nesen, mēs droši varam apgalvot, ka pacientu aprūpes un atbalsta programmas ietvaros, to lietojam ilglaicīgi.

Ikdienā, saskaroties ar pacientiem, redzam tās situācijas, rīcību, ar kurām labbūtības apjoms nevis pieaug, bet tieši otrādi – samazinās. Šis ir viens no iemesliem, kādēl esam proaktīvi un aicinām arī jūs – sabiedrību, atbalstīt ar savu nostāju un rīcību.

Lasīt vairāk