JAUNĀKĀS ZIŅAS Kalendārs

Informācijai

No 15. aprīļa Rojas pagasta pārvaldes un klientu apkalpošanas centra darba laiks:

Pirmdienās: 8.00-12.00, 13.00-17.00

Otrdienās: 9.00-12.00, 13.00-18.00

Trešdienās: 8.00-12.00, 13.00-17.00

Ceturtdienās: 8.00-12.00, 13.00-17.00

Piektdienās: SLĒGTS

 

Kases darba laiks

Otrdienās: 13.00-18.00

Ceturtdienās 9.00-12.00

Lasīt vairāk
Lasīt vairāk
ZVEJNIEKSVĒTKI ROJĀ

PROGRAMMA  2024.g. 

Lasīt vairāk
Lasīt vairāk
"Jūra krāc un taure pūš"

Jūlijā Rojā gaidāmi Latvijas pūtēju orķestru svētki.

 

Sestdien, 20. jūlijā, plkst. 19.00 Rojas brīvdabas estrādē notiks Latvijas pūtēju orķestru svētki “Jūra krāc un taures pūš”, pulcējot uz vienas skatuves Kurzemes, Vidzemes un Zemgales pūtēju orķestrus.

Lasīt vairāk
Dzintras Žuravskas jaunizdotās grāmatas atvēršanas svētki Rojas bibliotēkā

Lai tradīcija turpinās!

Sagaidot Rojas svētkus par ikgadēju tradīciju ir kļuvusi rakstnieces Dzintras Žuravskas jaunizdotas grāmatas atvēršanas svētki Rojas bibliotēkā. Savus literāro darbu cienītājus 24.maijā iepriecināja mūsu novada ievērojamā, talantīgā rakstniece un dzejniece Dzintra Žuravska. Lasītāju vērtējumam, apmīļošanai ir nodots jaunais romāns “Viss izmainījās vienā naktī”. Tā, gadiem ritot, atzīmējām jau 17. grāmatas atvēršanas svētkus. Arī šoreiz klausījāmies fragmentus no jaunā romāna, apspriedām grāmatā aprakstītās situācijas, likteņa sūtītos sarežģījumus. Rakstniece pastāstīja klātesošajiem par romāna sižeta rašanās priekšnosacījumiem, par atspoguļotajiem notikumiem un daiļdarba izdošanas norisi. Lai arī esam jau pieraduši pie literātes Dzintras Žuravskas lielajām darba spējām, no visas sirds pasākuma apmeklētāji apbrīnoja autores prasmi rakstīt tik tēlaini un daudzveidīgi. Jaunais romāns “Viss izmainījās vienā naktī” sajūsmināja tos lasītājus, kuri to jau bija izlasījuši un ieinteresēja pārējos. Detalizētu darba analīzi un jautājumus autorei sagatavoja aktīvā lasītāja Mārīte. Viņas un pārējo pateicība autorei Dzintrai Žuravskai, kā arī kopīgi izjustais prieks, lieliski ievadīja Rojas svētku ieskaņu. Dzintra Žuravska patiesi prot savus lasītājus iepriecināt un ieinteresēt ar aizraujošiem sižetiem savos darbos, kā arī veicināt lasītāju iztēli. Kopīgi kavējāmies atmiņās par iepriekšējo gadu Rojas dienu neatņemamo tradīciju – Dzintras Žuravskas grāmatu atvēršanas svētkiem. Bibliotekāres bija sagatavojušas prezentāciju par iepriekšējo gadu svētku norisi, arī apkopojušas pārskatu par publikācijām presē par šo notikumu daudzu gadu garumā. Secinājums – cik ātri paskrien gadi!

Pasākuma apmeklētāji un bibliotēkas darbinieces pateicās rakstniecei Dzintrai Žuravskai par viņas literāro devumu. Daloties iespaidos pasākuma apmeklētāji atzinīgi novērtēja bibliotekārīšu ieguldījumu un rūpes, lai Rojas bibliotēkas lasītāji un apmeklētāji vienmēr gūtu plašas zināšanas un saņemtu augstu apkalpošanas kultūru gan pasākumos, gan ikdienā. Dzintra Žuravska visus klātesošos iepriecināja ar faktu, ka nākošgad tradīcija turpināsies, jo sagatavošanā ir nākamais romāns “’Aiziet, lai atgrieztos”.

Vēlam saulainu vasaru, stipru veselību un literāru, radošu iedvesmu autorei, bibliotekārēm un visiem lasītājiem!

Pasākuma apmeklētāju vārdā – Inese Priede

Publicitātes foto

Lasīt vairāk